Squat popoyu kac sm buyutur?1ay yapsam kac sm buyur?

bir shey sorucam squata basladim 1ay yapsam popom kac sm buyur 😊lutfen soyleyin?💋

Güncellemeler:
ya ben sizden soru sordum hemende sulandirin ortaligi neymis neden cm diyil sm yazmisim hay sizin beyninizi s*keyim 👋🏻haydi

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Sana - programına - devamlılığına - beslenmene göre değişir baby. Öyle herkeste aynı büyüse ne anlamı kalırdı? Herkes yapardı o zaman. Beslenme - düzen hareketten daha önemlidir şekil için.

0|0
    0|0
  • Duymamış olayım bu saçma soruyu. :D Litfin

2|0
    0|0
  • Kac cm büyür :) cok güzel bir soru. İyi protein alıp düzenli egzersizler yaparsan sıkılaşır ve büyür sadece 1 ay da değil 3-5 ay arasında

0|0
    0|0
  • Büyür ama cm tahmini yapılmaz popon yağlı ise yağlar erir birazda kas olur sıkılaşır

0|0
    0|0
  • Vurdurarak daha etkili

0|1
    0|0
  • sm ne la

0|0
    0|0
  • o ne ki :D

0|0
    0|0
  • Söylerim ama gizliii 😉

0|0
    0|0
  • salkgsdkhkglaf:):khgjygflhji

0|0
    0|0
  • 4 cm falan

0|0
    0|0
  • Sm ne yahu okulda hiç mi bir şey öğrenmedin cm o cm hay beynini

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 1 ayda sadece kasların hareketlere alışır baska bısey olmaz :)))) cok umutlanma..

0|0
    0|0
  • eger belini inceltmezsen karbonhidrat agırlıklı beslenirsen ve sadece squat yaparsan odun gibi bir fizige sahip olursun canm. poponu buyut gostermek ıcın belinin ince olması gerekır. ayrıca dengeli beslenmen. bir ay snra bunları yapıp ardından da bırakırsan bu sefer sarkarsın.. ya da sadece spor yaparda dengeli beslenmezsen bu sefer kas kütlenide kaybetmiş olursun. yardmcı olduysam ne mtlu

0|0
    0|0
  • bir shey soylicem sm veremem ama popon yercekimine karsi koyar hale doner birazda sekillenir yani biraz bir sheyler degisir guzel arkadasim

0|0
    0|0
  • 3 ay yaptım gözle görülür değişme oldu ama eski hali de iyiydi daha iyi oldu

0|0
    0|0
  • Büyümesinden çok dıklaşır ve sana büyümüş gibi görünür 2 cm falan olabilir

0|0
    0|0
  • Sm ne?

0|0
    0|0
  • sm'e gelmeden sheyde takıldım ben.

0|0
    0|0
  • 3 Cm büyüdü benim