İnternette tanıştığınız bir erkeğin evli olduğunu nasıl anlarsınız?

internette tanıştığınız bir erkeğin evli olduğunu nasıl anlarsınız? aranızda da mutlaka evli erkekler vardır

0|0
24|49

En İyi Kız Görüşü

• yeterince zeki isen anlarsın..satır aralarını okuyabilirsen anlarsın..

ciddi ilişki istemiyorum..evime pek kimseyi çağırmam.. çok yoğunumdur ben,neredeyse hiç boş vaktim yoktur.. iki hat kullanıyordur..sürekli seyahat ederim.. aa pili bitmiş telin.. erkenden uyumuşum..yaw şu kızlar da hep evlilik peşinde.. ama benim için önce iyi bir arkadaş olabilmek önemlidir.. ilişkilerimde seks ikinci plandadır..

bu ve benzeri söz öbeklerini kullanıyor ise...ve gününün nasıl geçtiğini öylesine bi cümle ile sorup geçiştiriyor, kendi gününün nasıl geçtiğini de "yoğundu" ,"aman sorma" vb gibi pek anlatmıyor ise,konuyu bir şekilde sekse getiriyor ise..pazar günleri genelde teli kapalı yada prog.ı oluyor ise.. vs vs.. o adam evlidir..değilse de amacı bellidir..:))

17|10
    0|1
    • +1 çok güzel :)

• ovv..çok bariz evliyim diye bağırıyormuş desene..geçmiş olsun..salla gitsin şerefsizi..

• :)) salladım gittii

Erkekler Ne Diyor 49

• Bir konuyu saklamak isteyen , o konudan asla söz etmez, sözü açılınca da lafı boğmaya çalışır. Ya da mert' tir sorduğun anda söyler. Bu durumda sen de haberli olarak hareketine karar verirsin.

Ayrım şu. Anlamaya çalışma, direk sor. Cevap evet ya da hayır ya da hayır ama sözlü nişanlıyım gelecektir. Evli bekar olması değil , bir adamın erkekçe konuşması ve sözünün de bilincinde ve arkasında olması daha önemli.

Bundan sonrasında da senin tavrın ve seçeneklerin , bilerek söz konusu olur.

1|0
    0|0
    • sonunda mantıklı yazan biri cıktı. teşekkür ederim . maalesef ki hemcinselerinizden şikayetciyim. peynir ekmek yer gibi utanmadan ,sıkılmadan sonunda yalananı cıkacagını bile bile hiç çekinmeden ustaca yalan söylüyorlar.

• Ben de senden , hemcinslerimin bazılarının kendi beyin miktarlarına aldırmadan kalan kısmı ile tilkilik yapmaya kalkıp , huzur ve insanca iletişim için araladığınız iletişim kapısını kör amaçlar için kullanmaya kalkmasından dolayı özür dilerim .

Neyi kanıtlayacaklarını bilmeden, ama içlerinde ergenlikten buyana kalan güdük avcılık isteklerine uyup da bekar bir kız peşine düşen evli erkekleri ben de anlamıyorum. Sonunda konu tıkanmak zorunda ve bu yeniden hiçbirşeyi başlatamaz da, garip bir amaç

• Sanal Alemde yaklasık 15 yıl takıldı. chat chat chat chat Sureklı ya seslı chat ya yazılı chat kanal aldım kac tane kanalım oldu hatırlamıyrum bıle. bunlar sanaldakı tecrubemı acıkca ıfade edıyordur. Bır erkek kafasına Internettekı yakınlık gordugu Bır bayanı kafasına takmıssa, O andan ıtıbaren En kıbar en durust Boyle ıdeal Erkek goruntusunde Olabılmek ıcın Inanamayacagınız yalanlar Soyleyebılırler. Internette bır erkek ıle gorusuyorsan muhtemelen gunluk pc basında gecırdıgın saat suresı 6 saat ve cıvarlarındadır. eger bu kadar uzun Kalıyorsan Pc basında Onu takıp et. Sureklı gırıp cıkıyorsa yada sana modemınde bır arıza oldugunu soyluyorsa, Nasıl bır platformda konustugunu bılmıyorum ama, farklı nıcklerle rumuzlarla Gelıp sana suprız yapıyorsa, Ikıde Bır senı Sevdıgını Soyluyorsa, ve ozellıkle Aksamları Ortadan kayboluyorsa, Bu adam ya evlı yada Senın gıbı netten konustugu daha kac kısı var bılınmez.. Bu saydıgım Unsurlar var ıse bır daha onunla asla konusmamanı tavsıye ederım. Cunku Internette Olsa sanal da olsa Karsıdakı Kısı Insan oldugu Icın Senı Uzebılır. Ama eger Bu Kısı Senınle Gercekten cıddı Ise Hıc cekınme Dırek Sor Evlı Olup Olmadıgını. Kemkum etmez sana zaman ayırarak samımı bır sekılde konusursa ona sans ver. Bunu Alayabılmek ıcın en Onemlı Yapacagın tek Sey Su Onu canlı gormek Istedıgını Soyle. Bunu Soyleyınce Heyecanlanacaktır. Ve hareketlerını Tavırlarını Iyı ızle.kendısını Ele verecektır. yazımın basında Dedıgım gıbı 15 yıl sanal alemde ıdım bı ınsanla 2 saat sohbet etsem onu 100 de 99 cozerım sanal alemdekı ılıskılerde cok can yaktım ve cokta canım yandı. Sonra Bosu bosuna at kosturdugumu anladım Aman Dıkkat et arkadasım. Herseyın bası Dıkkat etmektır. Bıraz Uzun Bır yazı Oldu bundan Dolayı Kusura Bakma Ben Kısa yoldan Anlatamıyorum.. ALLAHIM hakkında hayırlısını Versın...

0|1
    0|0
    • samımı yazınız için teşekkür ederim. ben de cok sohbet ettim sanal alemde ama hiç gercek anlamda görüşmem olmadı hatta telefoonşalmadım bile. ama şu anda biriyle görüşüyorum cok yakın degılız acıkcası. akşamları dedıgınız gibi kayboluyor.. görüşelim bir çay içelim diyor ama cesaretım yok acıkcası. emin olamıyorum bir türlü

• Bu Benım bır ıtırafım Olsun zamanında sadece Kızlar ıcın sanal Alemı Kullanıyordum. Ve cok serı yalan soyluyor, Cok serı yalan soyleyebılen kızlarla tanısıyordum. Yanı Artık sanalda herkesı tanıyabılme Kapasıtesıne geldım. MAdem aksamları bır anda kayboluyor. Ona neden Ikıde bır kayboldugunu sor gecıstırmesıne ızın verme. ve bulusma ıstegını kabul et ama gıtme hareketlerını analız et. aslında o sahısla bıraz konussam ogrenırım ben :) Bu arada Rica ederim sadece uzulmesını Istemıyorum Insanların.

• günün 24 saati arayıp konusabilecegini.sor ?ve her seferine telefonu kapalı olmasın yada açmıyo olmasın.Evli bir erkek her saatte her an telefonunu açamaz.Birde vardiyeli çalışmamasına dikkat et sen denemek için gece 4 te ararsın adam işyerınde olur.yutarsın zokayı...

1|0
    0|0
  • nasıl anlayacaksın ? ne yapıcaksın ki ?

0|0
    0|0
  • webcamde nüfus cüzdanını göstermesini iste..

4|0
    0|0
  • Arkadaşlar sanal alemdki arkadaşlıkların tek amacı vardır bayan ve erkek farketmez iki tarafta aynı amaç için ordadır.ufak kaçamaklar için .sadece erkeklerin çapkınlık için orda olduklarını sanmayın.sanal alemde bir çok evli bayanında macera peşinde koştuğunu gördüm.gerçek hayatta yaşayamadıklarını ve yakın çevresinde yapamadıklarını sanal alemde yapan çok.sanal alemde ki arkadaşlıklar çok güvenilir olmadığı gibi çok ta sağlıklı değil.yukarıda yazdığım amaç için sanal alemde değilseniz sanal alemden uzak durmanız faydanızadır.

0|0
    0|0
  • cam aç cam açç :) kimlik sor medeni haline zoom la :)

0|0
    0|0
  • her gece msne çağır bı gün karısı uyanır basar sizii rahatlarsınız

1|0
    0|0
  • nüfus cüzdanına baksana..

1|0
    0|0
    • hım.. şüphelerimi gidermek için nette tanıştığım biiryle hemen buluşayım yanii:)

• bence bak nufus cuzdanına

• aynı fikirdeyiz :)

• facebook una bak bakalım ilişki durumu varmı ?

0|0
    0|0
  • aman sakın internnetten kimseyle arkadaşlık etme bizim bi komşu şu anda internetten 5 . yi buldu 1 ay 1 ay çorap değiştirir gibi eş değiştiriyo

0|0
    0|0
  • allahım ya! hareketlerinden davranıslarından telefonla konustuğu saatlerden hiç mi anlayamıyorsun soruya bak temelli

1|0
    0|0
  • anlaymassın cevap kısa muhtemelen.

0|0
    0|0
  • hayır amaç ne anlamadım evlenecekmisin internetten tanıştığın biri ile eğer amaç buysa vazgeç

ama amacın başka bişeyse tek kullanımlık falan o zaman araştırma ver gitsin :)

0|0
    0|0
    • ayıp yaa:) biraz samimi cevap versenize

• Anlayamazsın.. Karşındaki ucuz kazanovaysa zaten anlamana gerek kalmaz ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • arkadaş o kadar güzel anlatmış ki bize söyleyecek bir söz kalmamış

0|1
    0|0
  • kimliğine bakarsan anlarsın anca ;)

0|0
    0|0
  • çok sexi cümleler kuruyorsa,ilk günlerden sexden bahsetmiyorsa profil resmi yakın plansa o evli kızım.

0|0
    0|0
  • cam açtırıp kimliğini görerek :)

0|0
    0|0
  • akşam belirli bir saaten sonra teli hep kapalı ve telde görüşmüyorsa evlidir %100

1|0
    0|0
  • asla anlayamazssınn ... imkansız...

0|0
    0|0
  • profile bakariz

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın çünkü sanalda hep yalan var.Bunu ancak webcam da kimliğini göster dersin bekar mı değilmi ancak öyle bakabilirsin

0|0
    0|0
  • direk evlimisin diyerek. ilişki başında güven üzerine giriş apmazsanız hep bir kuşku hep bir fısıltı kulağınızda olacaktır.

0|0
    0|0
  • evli erkegin durumu sıklıkla deişir bi online olur bi ofline olur eger böle bi durum varsa bilki 2 çocuk babası :))))

0|0
    0|0
  • evliyim ben söylemesem nasl anlayabilirsin ki...kişi kendi söylemediği sürece anlayamazsın...ha evden net alemine takılıyorsa anca o zaman davayı çakabilirsin...çekinden tavırlar gösteriyorsa anla ki evlidir :)

0|0
    0|0
  • ben evliyim soran olursa çekinmeden söyleyebiliyorum. sende sor.

0|0
    0|0
  • gözlerimin icine bakkk de öyle direk anlarsın töbe yarrrabbim :) nasıl anlıcan araştıcan o şekilde :)

0|0
    0|0
  • evine gelmek istiyorum de hemen bişeler yaşamak istiyomuş gibi davran hemen belli olur

0|1
    1|0
  • Buluştuğunda kimliğini alır bakarsın?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 23

• Varlar.Üstelik sonradan profillerinin bekar yapanlarda var yaşlarını küçültenlerde .Karılarını aldatan tüm erkekler kabız olsun inş !

0|0
    0|0
  • Anlaşılmaz ki internette profılını ıstedıgı gıbı doldurabılr

1|0
    0|0
  • sanırım netten birisi ile tanıştınız ve evli yada bir sevgilisi olup olmadığını anlamaya çalışıyorsunuz..benimki sadece gözlemlerim ve çevremden duyup edindiğim bilgiler..

dediğim gibi biraz da zekayı kullanınca anlamak çok da zor değil gibi..yine de benim yazdıklarımın dışında hareket edebilen evli insanlar olabilir..bu işi yapa yapa iyice profesyonelleşmiş olanlar yani..

çok dikkatli olmanızı,kendinizi kaptırmamanızı, epey bir ağırdan almanızı öneririm..

0|0
    0|0
  • Aslında kişiliğe bağlı. Çok kolay yalan söyleyebilen, zeki biriyse kolay kolay anlayamazsın evli olduğunu. En iyisi sadece internette bırakmayıp hayatına tamamen girmek. Bi ilişkiye başlayacaksan sadece internet üzerinde bırakma.

0|0
    0|0
  • Nüfus cüzdanını webcamde göstermesini isteyerek.

0|0
    0|0
  • biraz akıllı davranılırsa anlaşılır diye düşünüyom...

0|0
    0|0
  • resimlerne bak, arkada$larina bak , akrabalari yorum yapiyorsa onlari bi incele ne yaziyorlar, öyle cikarabilirsnn

0|0
    0|0
  • anlayamazsn ki onu nasıll anlıcan karsındaki sana dürüst olmadıgı sürece ve onun yakınında olmadıgın sürece anlayamazsın

0|0
    0|0
  • Söylemediği taktirde anlayamam.Müneccim değilim.

0|0
    0|0
  • ben olsam gün içinde belirli saatlerde arayıp dururdum .özelliklede gece saatlerinde

0|0
    0|0
  • giriş saatleri telefon vermeme durumu vs.

0|0
    0|0
  • nette tanıstıgım erkekle bole ıclı dıslı olmam..

0|0
    0|0
  • çok güzel soru.cevaplar zaten verilmiş.birşey eklemeye gerek kalmamış.kızlar iyi okuyun.

0|0
    0|0
  • bazıları hiç çaktırmaz

0|0
    0|0
  • Nufus cuzdanı

0|0
    0|0
  • Sor önce sonra buluşmada nüfus cüzdanını görmek istediğini söylersin.

0|0
    0|0
  • internetekilerlemi sevgili oluyosun hiç inanma onlara derim.

0|0
    0|0
  • Bilgisayarının adresini bul ordan evini bulursun olmadı hacklersin

0|0
    0|0
  • valla ben bi kez bi erkekle internette tanisip, 2 senelik birlikteligim olmustu.. onu tanidgim ilk haftasi kimligini göstermesini istedim kamerada :D gösterdi :D eheh

0|0
    0|0
  • internetten tanıştığın erkeği ne yapacaksın allasen ya git dolaş dışardan bul o erkekten hayır gelmez

0|1
    0|0
  • geceleri bir bahane bulup seninle konuşmuyorsa telefonu kapalıysa anlayablrsin

0|0
    0|0
  • bencede nufus cuz bakabılırısn :)

0|0
    0|0
  • Tanışmadan anlayamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...