Duygularınız mı mantığınız mı?

duygularınızla mı hareket edersiniz mantığınızla mı ben genelde duygularımla hareket ederim siz?

0|0
13|22

En İyi Erkek Görüşü

• aklımı seveyim

bak aklımı severken bile duygu karıştı

ayrılması bazen zor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kalbinin sesini dinlemek insana hep iyi gelmistir..ama insanin bütün yanlis kararlarida kalbinin sesini dinleyince gün yüzüne çikmaktadir:))

1|0
    0|0
  • mantığım duygumu havada karada seviyor.

2|1
    0|0
  • Aklımla hareket ederim.

0|0
    0|0
  • duygularıyla hareket eden insanlar her zaman kaybetmeye mahkumdurlar mantığıyla hareket eden insanlar ise kazanırlar...

0|0
    1|1
  • Kesinlikle mantık.Zaten önermelerin doğru olduğu müddetçe(yani mantık rotanı doğru şekilde çizersen)duygularınla paralel gider.Bu şuna benzer.

Bir binada 40 kişi oturuyor.Bunların çoğunluğu ya tecavüzcü,ya katil ya da terorist.Ama masum 4 kişide bu binada oturuyor.

Şimdi sana diyolarki istediğin anda bu binayı içindekilerle yok edebilirsin.Ama eğer yok etmezsen bu insanlar can yakmaya devam edecek.Sen eğer bu masum 4 kişiyi dikkate alırsan duygularınla hareket etmiş olursun.Ama daha fazla insanın canı yanmasından iyidir deyip bütün binayı yok etmeyi seçersen mantıklı hareket etmiş olursun.

0|0
    0|0
  • Bildiğimi okurum, mantığamı duygularıma mı yakın ölçmem

0|0
    0|0
  • bende duygularımla hareket ederim .

1|0
    0|0
  • insanları diger mahlukatlardan ayıran özelliği,düşünmesi,görüşleri karşılastırması,dogruyu analiz etme yetisidir...

0|0
    0|0
  • Ne her zaman duygular, nede her zaman mantık.. Arayı bulmaya çalışırım :)

0|0
    0|0
  • mantıkla hareket etmek en doğru olanıdır bazı durumlarda mantığa duygu da eklenebilir tabiki...

her zaman duygularla hareket etmek kişiyi hüsrana uğratabilir...insanlar acımasızdır sen merhamet edersin ama karşındaki sana acımayabilir...

1|0
    0|0
  • bedenimle hareket eder mantigimla dusunur duygularimla duyarim

0|0
    0|0
  • iki yönden de tam içime sinmesini isterim kritik kararlar alırken

0|0
    0|0
  • Belirli bir yaşa kadar duygularımla hareket ettim. Ama ömrümün geri kalanını mantığımla hareket etmek için planlıyorum.

0|0
    0|0
  • önce mantıkla sonra duygularımla hareket ederim ben

0|1
    0|0
  • %50 şansım var :D

0|1
    0|0
  • mantık tabiki . kalpmi beyinmi gibi bi soru olmuş bu sen hangisini kullanıyosun :/

0|0
    0|0
  • Mantık. Mantıksız olanlara da tavsiyem: mantı yiyip mantıklı olsunlar :)))

0|0
    0|0
  • Genelde mantığımla hareket ederim duygular insanı kötüye götürüyor kanımca

0|0
    0|0
  • duygularla hareket etmek mantıken yanlıştır :)

0|0
    0|0
  • Mantığımla ama pek doğru çalıştığı söylenemez

0|0
    0|0
  • duygularla hareket ederim hep kaybederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• düşünüyorumda duygularıma cok kıyak gecmişim. :/

0|0
    0|0
  • Mantık her daim öndedir ...

0|0
    0|0
  • bende duygularımla hareket ederim, mantığımla hareket ettiğm gün olmuşum demektir.

0|0
    0|0
  • yeri geldimi duygularımla yeri geldimi mantığımla yeri geldimide aklımla zekamla :D

0|0
    0|0
  • mantığımla sanardım da şu an mantığımla hareket ediyo olsaydım yarın ve öbür gün olan finallerime çalışır burda taklımazdım :((88

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir o durum

0|0
    0|0
  • mantıgımla hareket ederım..

0|0
    0|0
  • Duygularımla hareket edince, üzülen ben oluyorum. O yüzden mantığımla hareket ediyorum genelde.

0|0
    0|0
  • çoğunlukla mantığımla ama bazı durumlarda duygularımla

0|0
    0|0
  • Bütün insanlar duygularıyla hareket eder.

0|0
    0|0
  • %80 mantık %20duygu

0|0
    0|0
  • herikisiyle de..

0|0
    0|0
  • Duygularımın olduğu yerde mantığım çalışmıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...