Bir sabah uyandığınızda sizden başka kimsenin evde olmadığını görünce ne düşünürsünüz?

bi sabah uyandığınızda sizden başka kimsenin evde olmadığını görünce ne düşünürsünüz.?

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Uyandığımda zaten çoğu zaman evde kimse olmuyor :D Ondan birşey değişmez düşüncelerimde ailesi çalışan kişilerde bu hep olşan bir durudur zaten evde sabah insan bulunması zor gerçekleşen bir durumdur :)

1|0
    0|0
  • eee...üüüü...bu gün dün mü? yoksa yarın mı...asdasdasdasd.

2|0
    1|0
  • az önce başıma geldi, bir uyandım kimse yok :) işin garip yanı hiç bir şey düşünemedim... ama şimdi diyorum sevgilim olsaydı da yanıma gelseydi...

1|0
    0|0
  • oluyor bazen birşey düşünmüyorum. ama gece uyanıp kimsenin olmadığı bir anım var ki o hiç hoş değildi. 15-16 sene önceydi

3|0
    0|0
  • ne güzel olurdu gözümü bi açıorum 10 kişi var ne zaman geldiniz dün gece geldik nasıı misafirsiniz olm siz diorum fakat sanki ben misafirim evi benden daha çok sahipleniolar.

1|0
    0|0
  • sevinirim.çünkü yalnızlığı severim.

1|0
    0|0
  • Hergün olan şey hiç birşey hissetmem aksine biri varsa ne arıon evde derim :D

1|0
    0|0
  • hemen biraz daha uyumayı.

1|1
    0|0
  • I'm Legend;)

1|1
    0|0
  • zaten sabah uyandıgım da kimse olmuyor evde yanlız yaşıyorum çünki :(

1|0
    0|0
  • her gün öyle zaten ama arada tam tersi olsa çokta güzel olurdu...

1|0
    0|0
  • Ölüp cennete gittiğimi düşünürüm

1|0
    0|0
  • Tek başıma yaşıyorum zaten :S

1|0
    0|0
  • oleyyyy be ev bana kaldı istediğimi yapabilirm diye düşünürdüm :)

1|0
    0|0
  • ohhh be,evde yalnızım :D

1|0
    0|0
  • Markete gittiklerini düşünürüm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Zaten her sabah uyandığımda benden başka kimse olmuyor evde ...

1|1
    1|0
  • Dışardadırlar derim.

1|0
    0|0
  • her sabah öyle zaten. asıl biri olsa fena

ailemin yanındayken olurdu. bi keresinde bunun üzerine odalara bakıyorum acele acele, pencerelere falan koşturuyorum dayanamadım anne diye bağırdım annemde beni izliyormuş. komikti o an.

1|1
    0|0
  • babam işte annemde komşuya gitmiş derim :D zaten ben tek çocukum kardeş falan yok

1|0
    0|0
  • Ohh ev bana kaldı..İstediğim saatte ve evin herhangi bir köşesinde kahvaltımı yapabilirim.

1|0
    0|0
  • Her sabah öyle oluyor zaten.

1|0
    0|0
  • O sabahin ozel bir sabah oldugunu.

0|0
    0|0
  • sonunda beni bırkıp gittiklerni düşünür ve sevinirim :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...