Gerçekten seven kadın kocasını aldatmayı aklından geçirir mi?

Gerçekten seven kadın kocasını aldatmayı aklından geçirir mi? Şayet böyle bir şeye meylettiyse ve pişman olduysa birdaha olma ihtimali nedir? Mümkünse evli bayanlar cevap versin...

0|0
34|32

En İyi Kız Görüşü

• Ya ben sorunun mantığını anlamadım kusura bakma ama "gercekten seven kadın kocasını aldatırmı" ne demek ya :) güleyim mi ağlayayım mı bilemedim, seven kadın ne diye aldatsın birincisi, ikincisiyse sevmeyen kadınlar aldatıyor mu ? veya aldatır mı ? ne kadar kötü bi kanıya vardık, kadınlar o kadar hâyasız, namassuz olamaz istisna vardır belki ama sevmeyen kadın aldatacak diye birşey yok, erkek için kolay olabilir ( her ne kadar dogru olmasa dahi) bayan için aldatmak çok zor ve cok daha ağır namussuzluk oldugu için her bayanın yapabileceğini düşünmüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 33

• Evlendiyin kadin, namusluysa, serefliyse, kocasindann nefret etse dahi ALDATMAZ.

0|8
    1|0
  • Mutlu olan kadın aldatmaz mutsuz olan kadın aldatmayı aklından geçirmez ama karşısına cıkan iyi huylu düzeyli birisi karşısında yarım kalan hisleri özlemleride acığa çıkar. İster istemez bir süre sonra konuşmaya devam ettikçe ilgi duymaya başlar.

0|2
    0|0
  • yapabilir şeytan bu.mutsuzsa bir yerlerde bir eksiklik varsa yapar. ama pişman olmuşsa sonucunu kötü şekilde aldıysa bir daha yapma ihtimali düşüktür.

0|0
    0|1
    • birşeyler eksik diye başka br yerdemi aranmalı ?

• keranede ki .. kadınlar bu işi parayla yapıyo diye adına o...pu deniliyor bunun parasız baska erkeklerle yapanın onlardan farkı nedir önce bunu acıklamak lazım.

• Karakter ile alakali. Kisiligi oturmus insan kolay yapmaz boyle seyi. Bir kadin olarak ben once namusumu dusunurum. Kimseyede ona dil uzatirmam! Bir insan namusu icin yasar bence

0|0
    0|0
  • kadın anaçtır çocukları evi eşi için yaratılmıştır.yetişme tarzı işi gücü aile yapısı herşey buna etken hamurunda bozukluk yoksa aldatmaz.Ama hamuru bozuksa zevklerine heyacanlarına düşkünse hiçbirşey onu tutamaz kafesede kitlesen bir yolunu bulur yapar.Sevdiği adamdan ilgi sevgi hoşgörü görmezse o boşluğu bir şekilde doldurma arayışına girer çünkü kadınlar her zaman güzel olduğunu hissetmek ister.Tabi bunları duymasada erkeğine tapan kadınlar var.

0|0
    0|0
  • Kadın olsun, erkek olsun, bekar olsun, evli olsun; seven insan aldatmaz.

1|5
    2|0
    • namuslu insan aldatmaz .. Bilirki baskasının namusuna göz atana atarlar. Karşıdakine o gözle bakarken bir anlık onu kendi sevdiği insanı yapıyormuş gibi düşünmesi lazım. Aldatmak ..cinayetten daha beter bir suçtur.

• Sevgiyle alakası yok, sadakatle ilgili bu. Gerçekten seven kadın bile bir gün kocasını aldatabilir. Çünkü, sevgisinin karşılığını kocasından alamıyordur ve mutsuzdur. Eğer kadın mutsuzsa onun sevgisini sorgulayamayız.

2|1
    0|1
  • Bi kere oldu diye hep yapacak diye bir şey yok. Gerçekten pişman olduysa bir daha yapmaz. Heyecan yaşamak istemiştir belki de sadece

0|0
    0|1
    • bunun 1 i 5 i yok .. ruhu kaşarlaşmışsa bedeni her zaman tost olmaya müsaittir.Allah kadına erkek den cok namusu korumasını edebini korumasını yazmıştır . Kur ' an da

• Bu isin kadini erkegi yok kardesim en az kadin kadar erkek de kendisine sahip cikmagi bilmeli.

• bence sevmekle aldatmak herkes icin birbiriyle baglantılı degil!

sevip de aldatan bi suru adam var mesela.

aldatmak biraz da ahlakla namusla alakalı bisey, ve ahlaksızlgıın onune sevgi gecemmıyo malesef !

0|2
    0|0
  • Düşünmesine ve meyletemesine neden olan sebeplerin çoğu kocasıyla alakalıdır ...

1|0
    0|2
  • ben evli biri değilim ama sevmeyi geçtim bi insanda ALLAH korkusu varsa zaten öyle bişey yapmaya cesaret edemez bence...

1|2
    1|0
  • 1.yı yapan 2.yıde yapar alısmıs kudurmustan beterdır ... ve genelde hep ole olmustur

0|2
    1|0
  • seviyorsa aldatmaz bence..ama kocasıyla arasında sorunlar varsa maddi veya manevi belki bunlar kadını dışa itebilir..yaparsada başkasına karşı bir duygu varsa yapar yoksa sadece seks için bir kadının kocasını aldatacağını sanmıyorum..(evlerden ırak)

0|1
    0|1
  • sacma sapan sorular soruyonuz yaa, gercekten seven niye aldatsin kardesim , gercek seven gozu kor olur senedene baskaisni gormez

0|1
    0|2
  • aldatmak degilde kıskandırmak ise yarıyo..

0|0
    0|0
  • bu sevmekten çok kişilikle alakalı bnce. elbette sevmekle ilgisi var ama belirleyici olan kişilik.

0|1
    0|0
  • egerkı aldatma gırmısse bı kez asla kurtarma sansı yoktur

0|2
    1|0
  • Geçirmez.Kocasından başka kimseyi gözü görmez

0|1
    0|0
  • gerçekten seven kadının evliliğiyle ilgili problemi yoksa kolay kolay aldatmaz .bir daha yapar mı?sorunları tekrar ederse evet yapar.

0|0
    0|0
  • ben sevmediğimi de aldatmadım sevmeyle ilgisi yok karakter şeref vicdan meselesi

0|1
    0|0
  • bence sevmekle bi alakası yok bu işin . vicdanla yada ihtiyaçlarla alakalı...

0|0
    0|0
  • sanmıyorum ...

0|1
    0|0
  • Aldatan bıdaha aldatır.

0|0
    0|0
  • tabiki geçirmez gerçekten seviyosa ondan başkası gözü görmezki

0|0
    0|0
  • evli değilim ama sevgilimi aldatmayı asla aklımdan geçirmiyorum ve seneler oldu

0|0
    0|0
  • bakın evli değilim ama bu soruya yanıt verebilirim sevgilimi çok seviyorum evlilik yolunda giden bir ilişkimiz var. Bir ara ilişkimiz monotonlaşmıştı birbimizden soğumuş gibiydik o ara başkasıyla aldattım onu bunu hiç bilmiyo aldattıktan sonra kimsenn onun gibi olmayacagını gördüm ve ona daha çok baglandım bir daha da böyle bir hata yapmam.

1|1
    0|3
  • Mutsuz luk insanı nerelere sürükler kimse kestiremez asla yapmam dediğiniz şeyleri bile yapiyorsunuz ben evliyim aldatmayi asla aklımdan bile geçirmezdim ama karşında insan sana değer vermiyorsa ve ilgi gösteren biri olunca aldatıyorsun bende aldattım ve inanın kimse benden beklemez benden böyle birşeyi ama pişman değilim sonuna kadar hak etti

1|2
    1|1
    • Olay bu işte mutsuz evli bir kadın bul ona ilgi göster vermesede verir ,aldatacağına ayrılsan daha onurlu olmaz mı?

• Yaşamadıginiz için yargılamak çok kolay belki bende yargılardim sizin yerinizde olsam ama inanin bu çok farklı bişey ben severek evlendim ama eşim beni öyle ruh haline soktuki kendimi tanıyamaz oldum karşı oldugum şeyleri kendimi yaptım doğru bişey demiyorum evet onursuzluk zaman zaman vijdanim rahatsiz ediyor beni eşime değil çocugüma karsi ayrılamiyorum çocuk var diye çıkmazda herşey :(:(:(

• sen oyle bir pisman olcanki aklin felegin durcak

• seviyor ama mutsuzsa yapar arkadaş pişmanda olmaz.

1|0
    0|0
  • aldatmaz gozu esinden baska birini gormez ama aldatilmissa vede gururu incilmisse aldata bilir bazeen kadinlarinda gozu erkeklerden daha kordur..

1|1
    0|1
  • gerçektn seven bir kadınn sevgisine sevdiğine kıyamaz gözü eşindenn başkasını görmez aldatmaya yeltenemez bence

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 32

• ben olaya erkek açısından bakıyorum.evli bir kadınla birlikte olmak nasıl bir kişiliktir.bu kişilikte bir erkekle birlikte olmak nasıl bir kadınlıktır?

0|0
    0|0
    • güzel söylemişsiniz . Bunun erkek ya da kadın diye ayrımı yoktur . kişilikle ahlakla namusla alakalıdır.

• Hocam ben de cevap vereyim;

Aldatma meselesinin özünde şu temel kural vardır:

"Her şey bir anda oluverdi."

Bu cümle sanki aldatılmayı meşrulaştırıyormuş gibi düşünebiliriz. Karından 3-4 günlüğüne uzaklaşıyorsun diyelim. İş yerinde yakışıklı bir adam, arabasıyla evine bırakan bi lavuk veya eski bir arkadaşla yakın bir temas; bu "Her şey bir anda oluverdi" ye uygun ortam hazırlar. Ne demek istediğimi anlamışsındır. Bu da her an her saniye aldatılabileceğin anlamına geliyor. Bunun sevgiyle, ilgiyle falan alakası olmadığını düşünüyorum. O kişi senden daha üstünse aldatılırsın.

Sinan Akyüz - Bana Sırtını Dönme diye bi kitap var, orada aldatan kadınların hikayeleri yazıyor. Bu konuya takıldıysan ve aklında daha fazla soru varsa bu kitabı temin et, bul oku.

0|0
    0|0
  • sevmekle sadakatin tamamen ilgisi yoktur dolaylı yoldan seven daha sadakatli oluyor ama onemli bir kısım ise hem sevip hem sadakatsiz olabilir. benim hayatıma dair gordugum ornekte kadın kocasını cok seviyor kocasıda kadını seviyor ama yeterince ilgi gostermiyor ve onu iş yaşamından kısıtlayarak sosyal yaşamına engel oluyordu. o kadında onu defalarca aldattı ve tamamlayıcı gorusum ise bir kere yapan da yuksek ihtimalle tekrar yapıyor. umarım acıklayıcı olmuştur.

0|0
    0|0
  • Aldatmamalı,belki aklından geçirebilir ama bu işi eyleme dönüştürmeye gidiyorsa zaten sevgiden bahsetmek olanaksız. Hadi seviyor aldatmaya başladımı olan sevgide ortadan kalkar. Aldattığı adamın özellikleri kocasından daha iyiyse bu iş ayrılığa kadar gider. Çevremden duyduklarım bile var. Kadın milleti zayıf karakterli biraz ilgi göster yelkenleri indiriyor. Çocuk var yok dinlemiyor sevişiyor akşam eve geliyor çok iğrenç

0|0
    0|0
  • evli olupta aldatıyosa onun ne olduğu bellidir zaten mutsuz olup aldatmak mı olur hiç? evlilik bu denli basit bir şey değil

0|0
    0|0
  • seven kadın, seven insan aldatmaz , erkek bile olsa... erkekler aldatabilir , kadınlar aldatamaz olayı da çok saçma... aldatan erkek daha olsa tekrar şans vermeyeceksin, yol vereceksin gitsin... seven aldatmaz...

1|0
    0|0
  • Sadece evlilikte aldatmak ahalksız ve namussuzca gibi konuşulmuş arkadaşlar. Ancak bu sadece evlilik için geçerli değil. İnsanın içinde haysiyet, şeref varsa sevgilisiyle çıkarken onu aldatmaz. Ayrıldıktan sonra istediği haltı yer zaten ayrıldıktan sonra onun ismi aldatmak olmaz. Bu durum evli olmadan ilişkisi olanlar için de geçerli yani.

0|0
    0|0
  • Her insanın hatası vardır ve ondan pişman olduysa gerçekten bi daha yapmaz.;

kadın değil sadece gerçekten seven insan asla aldatmaz, aklından geçirmeyi bırak ...

0|0
    0|0
  • Bazı bayanlar yazmış ailesiyle sorunları yoksa,maddi manevi, vs vs sorunları yoksa aldatmaz. neyanı bu sorunlar her ailede olur bu sorunlar olunca hemen aldatmakmı lazım. allaha bu tarz basit insanlardan benı uzaktutsun. benımle zorluğu aşamayan kadından eşmi olur. doğru eş mutluluğun başlangıcıdır.teşekkür

0|0
    0|0
  • Cima yani sex yaparken aklından geçirmeyen yoktur herhalde diye düşünüyorum.Fakat reel olarak ne erkeğe nede kadına aldatmak yakışmaz zaten.

0|0
    0|0
  • Bence eşini ne kadar sevse de aldatabilir.Etrafdan duyduklarımdan biliyorum.Şimdi burda herkes yok aldatmaz seviyosa katiyen aldatmaz falan diyor da peki dışarda yaşanan milyonlarca gayri meşru ilişki de neyin nesi

1|0
    0|0
  • bizzat evli bir kadın la bunu birebir yaşadım.düşünür ama yapıp yapmaması onun insanlığı ile alakalı.

0|0
    0|0
  • bu ne lan adam olun ,adam gibi soru sorun .totoş

0|1
    1|0
  • ben kadın olsam her gün aldatırdım yok şaka şaka seven insan kadın olsun erkek olsun aldatmaz. aldatmamalı aldatmayın

0|0
    0|0
  • seviyosa neden aldatsın abi

0|0
    0|0

• kocasını sevmediği halde eşini aldatmayan binlerce insan var. sen ne sanıyorsun anlamadım. kadın eşinden soğuduğu gün sokağamı çıkıyor sanıyorsun?

0|0
    0|0
  • Seven ne yapmaz.? Aldatmaz.

0|0
    0|0
  • beni karım aldatsa bırak affetmeyi öldürürüm

0|0
    0|0
  • Yok gayet normal aldatın birbirinizi

0|1
    0|0
    • Evet ya arkadaşlar soru sorarken daha mantıklı ve gerçekçi olalım lütfen.

• o karakter meselesi bence içinde varsa yapar

0|0
    0|0
  • Karakteri oturmamış biri ise erkek bayan farketmez aldatır.

0|0
    0|0
  • ya bence bu aldatmanın sevgıyle alakası yok dıye dusunuyorum ben

0|0
    0|0
  • Adam adam olmadıkça... Koca Koca olmadıkça.. Kadın Kadın olmadıkça.. Tümü Aldatılmaya Mahkumdur.

0|1
    0|1
    • öle bir durum yok kardes . sen önce aldatırken aynı durumuanana bacına ya da kadınına yapıldığını .. yapılacağını göz önünde bulndurcaksn. kimse ne durumda olursa olsun aldatmaya aldatılmaya mahkum değildir. Aynı şekilde kadın için bu durum cinayet sebebidir. Öyle bir kahpeliğin acıklaması olamaz

• Hayır.

0|0
    0|0
  • Erkek olsun kadın olsun bir birilerinin arzularını yerine getirmiyorlarsa aldatırlar

0|0
    0|0
  • kanında varsa annesinden ne gördüyse ne yaptıysa annesi babasına o da aynısını kocasına yapar

0|0
    0|0
  • Karakter yapısı. Sevmekle alakası yok.

0|0
    0|0
    • ne sevmek nede başka bişey .. insan sadece sevdiği ve namusu olduğu kişiden başkasıyla birşeyler düşünmemeli.. cünkü hayvanlarda sürekli eş değişimi olur bu insanlar için geçerli değildir.

• heyacan istemişse yapabilir tekrarlamaz bence ama

0|0
    0|0
  • geçirir,kafaya koyduysa da aldatır arkadaş...

0|0
    0|0
  • hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...