Her bilgisayar wmv formatlı bir videoyu açar mı?

Her bilgisayar wmv formatlı bir videoyu açar mı? Mesela moviemaker da yaptığım bir videoyu wmv olarak kaydettim başka bilde izleyebilir miyim moviemaker olmadan?

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Bilgisayarlar içlerinde yüklü olan codec lere göre video açarlar .Windows Media Video (WMV) microsoft lisanslı bir formattır . Kısaca windowsla alakalı bilgisayarlarda büyük ihtimalle olur , diğer bilgisayarda ise codec yüklüyse açar , yoksa codec paketleriyle problem halledilir .

Ben , için rahat olsun , o format çok bilinen bir format , aklı başında bütün bilgisayarların açması gerekir derim , açamayan codec yükler gene açar.

0|0
    0|0
  • yıl 2013 oldu nerdeyse movie maker de nedir? Basit arayüzlü nerdeyse profesyonele yakın işler çıkaracağınız onca program varken.

Neyse tercih meselesi sonuçta.

Windows Media Player açar videoyu, o açmazsa codec isteyecektir.Aman zaten açmazsada kendi bilir dersin gom player km player vs vs tarzı bi program yükler işine bakarsın ;)

0|0
    0|0
  • Hemen hemen her bilgisayar açacaktır. Çoğu media player'da vardır bu özellik. Sorun olmaz, Moviemaker şart değil...

0|0
    0|0
  • Windows işletim sistemine sahip bir bilgisayarsa açar.

0|0
    0|0
  • windows media video açmıyor ... özel program yüklemelisin .. ben denedm her pcde açılması cok zor oluyo ...

0|0
    0|1
  • İşletim sistemi Windows olan her bilgisayar .wmv uzantısını yine Windows ile gelen media player programı ile çalıştırır.

0|0
    0|0
  • gom playyer yükle bilgisayara hemen hemen bütün video formatlarını açar misal windowsun makro medya player i flv formatını açmıyor ama gom player canavar gibi soruna gelirsek bilgisayarla alakası yok

0|0
    0|0
  • açarsın canım ,izlersin,arkadaslarına ,izletirsin,çeyizin için slyat yaparsın ,sorun olmaz

0|0
    0|0
  • pc ile alakası yok ona uygun program indirmelisin

0|0
    0|0
  • Codec uzantılarını yükle. Açılır...

0|0
    0|0
  • izleyebilirsin her bilgisayarda moviemaker mevcuttur windows tabanında vardır o program

0|0
    0|0
  • Evet birçok player wmv oynatır hatta %95inde diyebilirim , movie maker sadece düzenleme aracıdır

0|1
    0|0
  • window madia player yüklüyse açar .

0|0
    0|0
  • codec olduktan sonra açar... sorun olmaz

0|0
    0|0
  • İşletim sistemi Windows olan her bilgisayar standart Windows Media Palyer vasıtasıyla açar.

0|0
    0|0
  • İzlenir :)

0|0
    0|0
  • k lite codec kullan kesin açar...

0|0
    0|0
  • evet açar :)

0|0
    0|0
  • codeclerde sorun yoksa açar

0|0
    0|0
  • izleyemesnn vlc plyr taşi bılgısayarnsa vıdeoyu attıgın cd ye at aramamak zornda kalırsın

0|0
    0|0
  • İzlersin ama en kötü ihtimalle video converter yükler ve video formatını değiştirirsin.

0|0
    0|0
  • O dediğin uantı sanıyorum moviemaker'ın kendi uzantısı. Ancak movie maker olan bilgisayarlarda izleyebilirsin. Movie maker'da başka uzantıyla export etmek diye bir seçenek yok muydu ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...