Sorum hep bir sevgili isteyen erkeklereBenle aynı noktada mısınız yoksa var mı bir değişiklik?

arkadaşlar ne zamandır bir sevgilim olsun istiyorum ama olmuyor bir türlü. merak etme gün gelir olur fazla takma, ararsan bulunmaz,beklmediğin anda gelir diyorlar ya yine de kafamdan atamıyorum. benim gibi olan biçok kişi vardır burada. işte sorum onlara benim durumuma düşenler hala aynı noktadamısınız yoksa varmı bi değişiklik? ve ne yaptınız? anlatırsanız sevinirim...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• aynı noktadayız bro değişiklik felan yok ama nedeni ni biliyorum sanayi ortamında çalışıyorum geçen yıl bu zamanlar her şey farklıydı tamamen çevreyle alakalı benim durum.

0|1
    0|0
    • benim neyden kaynaklanıyo faslını geçtim artık ona kafa çok yordum bulamadım...hala kaybedenler kulübündesin yani...ulan nerde bu kazananlar asıl onları bekliyorum...yok mu hiççç?

• aynen kaybedenler kulübüyle bütünleştim artık

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• benim 2005 te vardı en son düzenli bir illişkim. pek takmıyorum ama kendim istemediğim için yok. ama yalan da yok istediğim oldu arada birkaç tane onlar da olmayınca zorlamadım.

sadece olsun diye kimseyle beraber olmamam onlara da haksızlık olur hem de vakit kaybı olur

0|1
    0|0
  • milletten görüp aldanıyoruz bu tür şeylere boşver dicem ama yapamazsın biliyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...