Aşık olduğunuz sevdiğiniz insanın en büyük hangi hatasını affettiniz?

aşık olduğunuz sevdiğiniz insanın en büyük hangi hatasını affettiniz. affedeneyeceğiniz hatası ne olurdu... hangi hatayı affedebilirsiniz...

Güncellemeler:
onu kırmısım gibi davrandı... beni üzüyorsun dedi ayrıldı benden... ertesi gün başka birisiyle göründü. 40 gün sonra hata yaptım dedi... affeetim...2 yıl geçti aynısını yine yaptı... bu sefer gelmedi henüz geleceginide sanmıyorum ama eger gelirse affetmem.

0|0
32|12

En İyi Kız Görüşü

• ihanet ettiğini bile bile sustum, sürdürdüm ilişkimi niye seviyorum diye bu ihaneti bir sene kadar sürdü ayrıldıım ayrıldktan sonra canımı eskisi kadar acıtmadğını farkettm ama görşmeye devm ettm sevgili olrk değil ama görüşüodk daha sonra beni özlediğini söyledi tekrr beni istedi bn ne yaptım yine onun gbi birini buldum ama buldğm kişi ünverstdedn arkadşmdı yani ondan üstündü eğitim açısından dğer btün özellkleri hemn hmen aynıydı bn bizm bi ilişkimiz olamayacğnı birisiyle berabr oldğmuu söledim sonra tek tek anlattım onuu ve kendisinin bana yaptığı ihaneti tek tek bildiğimi ihanet ettği kızla çok samimmi ilişki içerisinde olduğumu onunlaa dost olduğumu ne yaptıysa yaşadıysa herşewi bildiğimi o anki yüz ifadesi herşewe değerdi. içimdeki kini nefreti acıyı kustum ona ve o günden sonra ondaki acıyı hergün gördüm gördkçe benim acım azaldı dünyam huzur buldu.belki başkasnn acısıneden zevk almamı yereceksnz ama o bunu çoook haketti.şimdi kimseyi ne sevebiliyorm ne güvenebiliyorum onn bana bıraktığı en dern iz, yarada bu..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• hakaret, ihanet, şiddet dışında herşeyi affederim

2|2
    0|0
  • bence eger gercek asksa affedebilir biliyorum cok zor affetmesi kabul etmesi ama bide kendine bu soruyu sormak lazim simdik affetmesem ne olcak? baskasiyla mutlu olabilcekmiyim? o baskasiyla birliktemi? ama birde su var ben bu insanla birlikte mutlu olabilcekmiyim? hangisi daha agir basiyorsa karar senin

0|0
    0|0
  • Aşk herşeyi affetmeye meyillidir ama olay tamamen karakter meselesidir. Karakterin ne kadar kusurluysa o kadar herşeyi affeder sonra daha da beter aynı sonları yaşayıp durursun. Taki o karakterindeki kusur yok olana kadar affeder durursun acıları gittikçe daha da çok yaşar yaşar büyür akıllanırsın.

0|0
    0|0
  • Bazı hatalar vardır ayağa yanlışlıkla basıp özür dilemek gbidir. Affedilir.

Ama bilerek bi adamı öldürünce özür dilenmez. (aşk herşeyi affetmez)

0|0
    0|0
  • arkadaşlarını beni eski sevgilileriyle kıyaslamış o da ayrılırsam ayarlarsınız bir tane demesini affetmiştim zamanında. He birde bana eski sevgilisinin ismiyle hitap etmişti onu affetmiştim.

0|0
    0|0
  • İhanetini

0|0
    0|0
  • affetmeyerek de doğru olanı yaparsın

yoksa bu davranışı tekrar edecektir

1|0
    0|0
  • Aldattı affettim, gerçekten pişman olduğuna eminim şuan çok mutluyuz

0|0
    0|0
  • benim sevgilim beni cok seviyor bazen yanlislarini gördüm

nette isletim gay olarak dedi bana kiz bul öyle konus

bene gay rolüne girdim dedim kiz var odadedi oke kizin numarsini ver bende kendi numarami verdim sok oldu aldatiyor simdi yakalmiyom orda burda

calisiyor evfelan alcak bana diyor evlenelim evllikteklifi edince kabul etmiyecem intikamimi almis olacam istemye gelince hayir diyecem

0|0
    0|0
  • bu sorunun sadece balığını okudum ve 24 kızın cevap verdiğini gördüm affettikleri büyük hatanın genelde aldatma olmus olucagını tahmn ettm

0|0
    0|0
  • tatlı kızsın dedı bosver beni emın ol karsına cıkcaktır baskaları dedı.Dediği için de yumruguyla duvara vurdu elını.Elin halını gormelıydınız.

0|0
    0|0
  • bi defa yapan bir defa da yapar bin defada yapar hani derler ya alışmış kudurmuştan beterdir diye aynen öyle

0|0
    0|0
  • Yalanını affettim. Yine yalan söyledi...

0|0
    0|0
  • ıhaneti affettim 3 kez :)

0|0
    0|0
  • affedilecek tonla şey var, ama en affedilmeyecek şey ihanettir

0|0
    0|0
  • Affetmem , 1 kere hata yapan 2. kerede ayni hatayi yapar. 1 kere yaptimi hata silicen

0|0
    0|0
  • beni aldatmasın diğerlerini düşünürümm

0|0
    0|0
  • Aldatılmayı kabullendim. affettim. Aşk daha neyi affetsin ?

0|0
    0|0
  • Yalan söylemıstı

0|0
    0|0
  • hatası olmamıştı, yaptığı ilk hata ile ilişki bitti.

0|1
    0|0
  • ben ondan bişey görmedim ama, o benim bi çok hatamı afetti ,

0|0
    0|0
  • eder ulan istisnalar hariç ttabii :D

0|0
    0|0
  • beni affetmedi

0|0
    0|0
  • Yalanları affettim ama keşke affetmez olaydım :(

0|0
    0|0
  • Yolundan dönerse

0|0
    0|0
  • umarım gelir tekrar ve sen de affetmezsin hakediyor bunu

0|0
    0|0
  • benim erkek arkadsm eski eşine geri döndü sonra yalvardı yakardı affettim beni aldatmasnı ona dönmesni dokunmasnı ...

0|0
    0|0
  • neyi affettim ... bi kız vardı bızımle cok ugrasıyordu bana hep ayrıl falan dıyodu . bana haber vermeden gıdıp onunla konusup benı sevdıgını soylemesını 15dk ıcınde de yanında ayrılmasını affettim affedılecek ne var bunda dıyebılırsınız :) neyi affetmem ? büyük konusmayım ama hatta konusayım ben ıhanetı affetmem . kabullenemem affedersem hep aklımda bi şüphe kalır her gece aklıma gelir rahatsız olurum uykularım kaçar bunları yaşayacagıma ayrılırım daha ıyı ama sevgılımın karaktersiz biri olduguna ınanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • eski sevgilisine geri dönmüştü ve sonra bana geri geldi kabul etmiştim

0|0
    0|0
  • sevgilimi doğum gününde en yakın arkadaşımla yatakta basmıştım ciddiydik anahtarı sürpriz hazırlamak için almıştım annesinden ama gittim ki ne göreyim :) sonuç olarak affettim it gibi sevmek böyle bişey.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 12

• yemeği yakarsa boşarım :)

0|0
    0|0
    • ihanet olunca sevıyor yemegı yakınca sevgıdemı yanıyor kıı :) en ıyısı aşçı bır sevgılı bulmak :)

• Affadilebilecek hatalar vardır affedilmeyecek hatalar. ve ihanet asla afedilmeyecek bir hatadır. cünkü affedildiği takdirde er yada gec tekrar olacaktır

0|0
    0|0
  • yemeğ,n altınımı yaktın boş ol kadın

0|0
    0|0
  • yalan söyledi,arkamdan gizli işler çevirdi,aldattı,tekrar beni istedi affettim,sonra tekrar yalan söyledi,arkamdan gizli işler çevirdi,aldattı,tekrar beni istedi affettim,sonra tekrar yalan söyledi,arkamdan gizli işler çevirdi,aldattı,tekrar beni istemedi bende affetmedim...:((

0|0
    0|0
  • aldattı beni affetim.

Aradan baya bir zaman geçti benden ayrılmaya karar verdi çok saçma bir sebepten dolayı.

Şimdide bana geri dönmek istiyor ama babayı alır.

0|0
    0|0
  • Affetmek Allah'a mahsustur...

0|0
    0|0
  • kral affetmez..

0|0
    0|0
  • hayat o kadar sacma ki böyle insanlarla dolu seni yedekmişsin gibi hissettirmiş resmen!

0|0
    0|0
  • aldatılmayı affetmiştim

0|0
    0|0
  • hatanın büyüklüğüne göre değişir affetmek

0|0
    0|0
  • ayrıldık ,başkasıyla birlikte olmuş cinsel anlamda , kullanıldığını anladı bu yaşadıklarından sonra fark etti kimin onu gerçekten sevdiğini . yaptıklarına rağmen affettim baya bi genişim sanırım da öyle işte sevdikten sonra insan çok değişiyor arkadaşım hayat garip . .

0|0
    0|0
    • ben kaldıramam herhalde öyle birşeyi... kendimi kullanılmıs gibi hissederim... genişlik degilde kızın sende gördügü saflık diyelim... kız olsam başkasına versem ve öncekini gercekten seviyorda olsam öncekine dönmem. yazıkdır benden daha iyilerini hakediyordur.

• kendi içinde bu yaptığı hatanın ona yaşattığı duygulardan sıyrılabilmişse ders almışsa benim için yeter . Sonuç olarak onun gözünden değil kendi gözümden baktığımda gördüğüm tek şey onu ne kadar sevdiğim oluyor , yaptıkları değil yapacakları beni ilgilendiriyor her ne kadar büyük bi hata yapmış olsa da ona olan duygularım değişmedi ana fikir bu .

• 1) ihanet

2)anneme ve babam karşı saygısızlık

3)hakaret

0|1
    0|0
    • tabi ki böyle bişey olamaz.asla affetmem

Yükleniyor...