Erkeğin sevgilisini kaybetme korkusu taşıdığını nasıl anlarsınız?

Erkeğin sevgilisini kaybetme korkusu taşıdığını nasıl anlarsınız?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu anlamak için erkeğin daha önce kaybetme duygusunu yaşamış olması lazım. Genelde boşanmış erkekler gösterir kaybetme korkularının olup olmadıklarını. Ayrım yapmadan söylemek gerekirse kaybetme korkusu taşıyan erkek çaba gösteren, herşeyin yolunda gitmesi için uğraşan ve en önemlisi seni anlamaya çalışandır. Bu başlıca olanları örneklemleyemeceğim daha çok şey var

0|1
    1|0
    • Birde önemlisi şu var kaybetme korkusu olan erkek kıskançlığı hat safhada olandır.

Erkekler Ne Diyor 3

• önemli gibi görünen bir sorun çıkartıp onu dene bakalım sana ne kadar değer veriyor. ilişkiyi bitirmeye kararlıymış gibi görün. en azından hem sendn vazgeçebiliyor mu onu gör hem de sana olan tüm duygularını ortaya çıkar... ama oyuncak gibi oynamak için yapma bunu. insanların duygularıyla oynamak çok aşağılık bir durumdur. mesela atyrılmak istediğin birine asla ayrılmak istemiyormuş gibi yaklaşma. bırak kalbini kır. direk söyle çünkü diğer türlü onu nasıl üzdüğünü tahmin bile edemezsin. kalp bir kez kırılırsa sorun olmaz ama hem seviyor görünüp hem de sevmeden dalga ggeçiyorsan işte o zaman durum vahim olur. benim bir inancım var bir düşüncem. hayatta elindekilerin kıymeti bileceksin. örnek. tabağına konan yemeği bitir ki Allah da senin o yemeğe değer verdiğini görüp seni aç bırakmasın. insana insanca değer ver ki değer bulasın. sev ki sevilesin. yardım et ki yardım bulasın. iyilik yap iyilik bulasın kötülük yaparsan kötülük bulursun... örnekler bu vb. dolayısıyla iyi ve düzgün insanlar olduğumuz sürece sorun olmaz. seni sevmediğini veya aldattığını öğrendiğin birinden de asla hayır bekleme derim. sana gerekli değeri vermeyen kişi kendisi kaybetsin. seni kaybetmenin anlamını anladığı zaman iş işten geçsin, geçsin ki kimse kimseyi aldatmasın veya aldatacaksa da iki kere düşünsün...

1|0
    0|0
  • senin en ufak bir sebepten olay çıkardığında sinirlenmiyorsa

sık sık yaptığın kaprislerinden nazlarından dolayı seninle ilgileniyorsa

sana bakarken gözleri seni seviyorum diye bağırıyorsa

bu çocuk seni kaybetmek istemiyor demektir

yada sana kör kütük aşık demektir

yada senden ayrılırsa başka sevgili yapamayacak kadar çekingen yada tipsiz demektir

0|0
    2|0
  • erkek olarak şöyle diyim erkek kadının üzerine çok düşüyorsa onu çok nazlıyor şımartıyorsa onu kaçmasından korkuyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bunu anlayamazsın ama böyle hissettirmek zorundasın. genelde içinde saklarlar bu duyguyu. mesela ben derim ki eşime '' beni aldattığın an bitmiştir benim için geriye asla dönemezsin. bunu yaparken göze alıpta yap''

0|0
    0|0
  • sürekli seni kontrol altında tutmaya çalışıyorsa, aşırı kıskançlığı varsa derim ben... çünkü anormal olan bunlar. bir erkek sana sürprizler yapması ya da seni anlamaya çalışmasının, ya da sinirlenmeyen mülayim bir yapısı olmasının bence alakası yok. bunları erkekler öylesine çıktığı kızlara bile yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • Anlamaya gerek yok. Yedi gün yirmi dört saat kaybetme korkusu yaşıyorlar zaten. Nasıl mı anlıyorum? Bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Sıkacak derecede sıkça arayıp soruyosa.Her fırsatta kendini göstermeye çalışıyosa.Kıza değişik değişik sürprizler yapıp onu mutlu ederek kendine bağlamaya çalışıyosa kaybetme korkusu vardır derim...

0|0
    0|0
    • bende bu yorumdan sonra

sürekli ilgiden bunalıyorsa

sürekli seni seviyorum sözünden sıkılıyorsa

ufluyor pufluyor hiç sebep yokken bile bir sebep üretip seni deli ediyorsa

bende ona ne istediğini bilmiyor derim :)))))

• kavga edersiniz önce sana sert çıkar sen de karşılık verince ortamı yumuşatmaya çalışır

0|0
    0|0
Yükleniyor...