Sevgiliniz size şal örse...

Erkek arkadaşıma şal örmek istiyorum, şu anda başlasam kışa kadar anca biter sanırım :) O da benim gibi Galatasaray'lı siyah iple örüp (annemin yardımıyla) sarı ve kırmızı ipliklerle şalın ucuna GS diye yazmayı düşünüyorum. Size sevgiliniz böyle bi hediye verse ne düşünürsünüz, saçma bulur musunuz?

Güncellemeler:
Tamam yahu ATKI ATKI.Şal yok,yanlış yazmışım.

0|0
10|20

En İyi Kız Görüşü

• çok sevinir bence çok hos ve anlamli bi hediye olur bence :) ama sanki gs harfleri değilde 2-3 siralik bi sari kirmizi çizgi yapsan daha güzel olur sanki..benim görüsüm bu :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• OWww süperrrrr... benimde el örmesi atkım var böyle gs li. İlk aldığımda o kızı alıp kalbimini içine sokasım geldi çok mutlu olmuştum herşeyi bırakırım onu bırakmam...:DDDDD.

0|0
    0|0
  • Saçma bulurum tabi. Takım tutmadığımdan bu fitbol aşkı nerden geliyor kız derim. :)

1|0
    0|0
    • E simsiyah yapsın ozaman,renk karıştırmasın hiç ortaya ozaman da saçma mı bulursun?

• Yoo ne güzel işte. Bana şal örmüş canım sevgilim, emek emek. Atarım sırtıma oooohhh üşütmem bu havalarda..

Ama güzel dursun yoksa giymem heee! Hatta bahane veririm "Sen karı olacan daa şal örecendeee" diye. :D

• Pekala,teşekkür ettim :)

• Niye saçma olsun ki ya çok severim el emeği eşyaları ören birde sevgilimse offf boynumdan çıkarmam atkıyı. Hatta annemden örgü yapmayı öğrenip bende ona kazak falan örerim hiç üşenmeden özene bezene :D olsa da örsem keşke :-|

0|0
    0|0
  • ... Bazı cafelerde,soğuk havalarda şal servisi vardır.Kötü olan renklerin bazen karışıyor olması.Bir akşam şal istedik pembe geldi 2 tane :) Başka renk kalmamış :)

Sen yinede güncellemede yazdığın gibi atkı ör,renk konusunda takım renkleri yerine daha hoş renkleri tercih edebilirsin.Bu benim fikrim.

1|0
    0|0
  • Bir keresinde ben de böyle bir hediye almıştım ve çok hoşuma gitmişti. Kullandım da. Hediyeden daha çok birinin senin için buna emek vermesi seni mutlu ediyor.

0|0
    0|0
    • Böyle düşündüğünü bilsem te şuanda örmeye başlıyıcam :) Biraz çıtlatıp ağzını mı arasam diye düşünüyorum,kışa kadar unutur zaten..

• Bence ör. Ama eğer beğenmiyorsa zaten seni haketmiyor demektir.

• Hediye olsa bununla ölçülcek şey değildir sevgi derdim,ama el emeği olucak bu..Belkide ben abartıyorum.Tekrar teşekkür ederim :)

• ozenerek kendi ellerin ile yapacagin herseyi sevecektir ve cok mutlu olacaktir

1|0
    0|0
  • benim çok hoşuma giderdi, alınabilecek en pahalı hediyeden daha değerli hatta seviyorsan senin için bu emeği veren kişiyi.. Atkı boynumda olduğu sürece sevgilim şuan boynuma sarılıyor diye hayal ederdim :)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler :)

• bi müsade edersen msj yazmama ekleyip beni gördugun gıbı 20 puandaym henuz kımseyı tanımıorum gercekten onemli bı konu nolur yardm et

• çok önemliyse duvarıma yaz oğlum

• Saçma değil çok içten ve güzel bulurum.Koca kışta boynumdan çıkarmam :)

0|0
    0|0
  • sevinirm ama kullanmam annemin ördüklerini bile kullanamyrdm bazıları çok demode olyrdu ve renkleri bi değişik olyrdu orjinal gs atkısı alsan daha cok sevnrdi herhalde belkim sanırsam

0|0
    0|0
  • Emek harcamış benim icin diye mutlu olurum. Takım atkısı yerine beğendiğim renkten atki nedn örmemiş acaba diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Güzel bi hediye ben şimdiye kadar başlayıpta bitirenine rastlamadım:D O severmi bilmemde ben olsam sade isterim yazısız siyah renkte güzel

0|0
    0|0
  • Harika olur mutlu olurum :) Bana da örseneeee :)

0|0
    0|0
  • güzel olur

0|0
    0|0
  • Belki hoşuna gitmeyecektir ve sırf seni kırmamak için takacaktır. Bunuda düşün.

0|0
    0|0
    • O ihtimal,bu ihtimal...Çok ihtimal var ve onlara göre hareket edersem bişey yapamıycam sanırım.Yorum için teşekkürler :)

• rica ederim :)

• Hiç sevmem öyle örgü dantel işlerini. Gördüğüm yerde kaçarım.

0|0
    0|0
    • Size daha resmi şeyler lazım sanırım bay Nietzsche.

Ayrıca çok severim..

• siyah olsa guzel olur hoşuma da gitmişti

0|0
    0|0
  • niye saçma olsun kii.benim sevgilimin bana makrumeden abajur yapmıştı...gözüm gibi bakarım...

0|0
    0|0
  • Valla çok hoşuma gider eğer ki fanatikse hiç sorma :D

0|0
    0|0
  • Şal derken atkıdan bahsediyorsun değil mi? :D

0|0
    0|0
    • Evet.Sen de atkı,ben deyim şal :)

• Tekrar teşekkür ederim,yardımcı oldun cidden.

• cibommmmm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kışa kadar oo kaç ay var bayaga hamaratsın :))

Guzel ve şık örersen begenır guzel bır ıp al yun olsun ınce olsun..

0|0
    0|0
    • angoro falan artık pek bılgım yok ama hanı şöyle kaba saba olmasın ınce ve şık duran bırşey ör..

• kaba saba şöyle kalın atkı öremede onlar çok zevksız.. ne alaka ya top muamelesıı artık erkeler şık şeylerı sevıyor..

• :) Aklımda..

• ben örmüştüm hemde hiç elime şiş almayan ben:)

0|0
    0|0
  • 100 defa söledim buda 101. olsun erkeklere hediye vermeyiiinnnn romantik olmayın.onlar size yapsın.deli oldum yaa ne gerek var şimdi şala filan.annesimisin onun .

0|0
    0|0
    • cadıya bak ya :) nolur sanki bize de romantik bişeyler yapilsa.. Seven erkek de hakeder bence..

• bilmem valla ben olsam yapmam yapınca kıymetmi biliniyo sanki.bilseniz bari içim acımaz.nerde domuz gibiler var ona aşık oluyosunuz ama yazık böle uğraşan süpriz yapıyım aman bişey öreyim diyen kızlaraysa son sölediğiniz cümle şu:ya şuan böle bir ilişkiye hazır değilim nooldu bilmiyorum.sen çok iyisin daha iyilerine layıksın.yanlışsam söle söle hadi söle.haklıyım işte.

• Aslında haklısın..Ama ben o moda girersem,değil oğlana atkı örmek sözlerine bile uymam.

Ama insan hatırda kalınıcak birşeyler istiyor bea birde ilk manita olunca taktik-maktik otür şeylerden anlamam,şuanda keyfimiz böyleyken düşünüyorum/yapıyorum/ediyorum anlıyacağın .. :)

• aaa pek bir tatlı olur atkı hediyesi. Ama ben olsam, takım şeysi renklerinden yapmazdım. Yine de sen öyle istiyorsan öyle yap, sonuçta senin emeğin olacak ki bu çok şeker ötesi

0|0
    0|0
  • Ben ördüm. Tüm kış boyunca hergün taktı: ) Ve çok hoşuna gitti: ) Senin sıcaklığın bu. bu sözü ağzından düşürmedi: )

0|0
    0|0
  • Sevgilim bana şal örse tarzımı değiştirir sırf onun hatrına o şalı her dışarı çıkışımızda kullanırım

1|0
    0|0
    • :)) benım sevgılımı orerken dusundum bır an karnıma gulmekten agrı gırdı :))

• ben denedimde -değişik bişey olsun die- çok futuristik bir şal oldu...kimse nasıl ördüğünü anlamadı -ki annem örgüde guru'dur :D- dünyanın 8. harikası olarak evde duruyor.. gösterdim ama vermedim..:D

• Gösterdim ama vermedim die yazıp gönderdim ama çok gülesim geldi... :DDDD kalbim fesat sanırım... özür arkadaşlar:D

• Birde sarı kırmızı renkler hiç erkek adama yakıştıramıyorum :)))

0|0
    0|0
    • canım öyle cırtlak değil... siyah üzerine sarı kırmızı ince cizgiler. güzel olur..

• Evet bende öyle düşünüyordum,ama -dum..Sırf siyah ve bikaç tane altın rengi şık düğme baş taraflarına..Fikrim daha kaçkere değişicek merak ediyorum :)

• Sanırım atkı dıyorsun şal ı kadınlar örterde

0|0
    0|0
    • Evet hatun şalı veremiyceğime göre atkıymış,yeni öğrendik

• düz renk ör bence diğer ipleri kullandığın zaman atkının diğer tarafından belli olcak naparsan yap..

0|0
    0|0
Yükleniyor...