Ağrılar tekrar başlıyıcak diye korkuyorum?

Yaklasik 4 5 senedir voleybol oynuyodum gecen kis biraktim. Mayis gibi disarida yuruyuslere basladim ama kosmak istiyodum mesela onceden araliksiz 1 saat falan kosuyodum. Kosarken iki ayak bilegimde de cok kotu agri oluyodu 1 dakika kosup birakmak zorunda kaliyodum onun disinda ip atlarken falanda oluyodu sonra biraktim sporu. Simdi fitness a basladim ziplamali biseyler yapmiyorum kosmuyorum falan ama disarida kosu yapmak istiyorum yine agrilar basliyicak diye cok korkuyorum tekrar agrir diye. Gerci uzun suredir yapmiyodum spor ondan o zaman agrimistir dedim ama bilmiyorum kosmali miyim?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yoğun spor kariyerinden sonra bırakınca vücudun hamlaşmış olabilir.. birden yüklenme bence ağır hareketlerde zarar verirsin.

0|0
    0|0
    • Zaten fitnessta yuruyus yapiyorum simdi fitness olmadigi gunler direk gidip kossam agir mi olur

• Şöyle diyeyim prof çalışan salonlar var. senin biraz destek olarak fizik tedavi çalışman gerekebilir önce alıştırmalısın, yoğun spor döneminden sonra bırakınca oluyor böyle banada olmuştu..

• Tamam tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• Sadece sporcu sakatlanmalarına rahatsızlıklarına bakan doktorlar var. Onlardan birine git. Belki hemen duzeltilecek bir şeydir. En azından neden oluyor onuda öğrenirsin. İhmal etme

0|0
    0|0
  • Koş koş koş durma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de voleybol oynuyorum bıraktığın için olmuş olabilir kendini fazla zorlamadan devam et zamanla geçmezse bir spor hekimine git derim ben

1|0
    0|0
Yükleniyor...