Hiç sevgilinizi fiziksel veya ruhsal olarak aldattınız mı?

Hanımefendiler sorum size sevgilinizi aldatınız mı(fiziksel ve ruhsal açıdan ) ?

sevgilizi aldattınız (fiziksel veya ruhsal )mı aldattıysanız hangi durum ve psikoloji üzerine bu durumu gerçekleştirdiniz ? hatırlamak veya hatırlamak istemediğiniz olan anınızı anlatırmısınız.erkek olarak çıracağımız dersler olabilir. sorumu inceleyenlere söylemek istiyorum bu konu cinsellik değil ! :))

Güncellemeler:
sevgiliniz varken de bir başkasına sürekli ilgide beslediğiniz oldu mu ? olduysa karşı bastırmaya mı çalıştınız yoksa oluruna mı bıraktınız ?
bu kadr mısınız bayanlar :)) hiç mi aldatmadınız :D

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• bence erkeklerde kadınlarda aldatmalarda ilgisizliği bahane ediyolar sadece heyecan için...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kadınlar aslında ya sonuna kadar aldatır ya da hiç aldatmaz. eğer aldatırsa da mutlaka intikam almak istediklerindendir. aldatmanın temelindeki sebebin erkeğin ilgisizliği olduğu düşünüyorum ya da erkeğin aldatmasına karşı kadının bir intikamı gibi de düşünebiliriz. ben se hiç aldatmadım her ne şartta olursa olsun kadının aldatmasına karşıyım. kadın hanımefendiliğini bozmamalı eğer işine gelmiyorsa çekip gitmesini bilmeli. kişiliğime duruşuma yakışmayan bu hareketi kınıyorum. yapanlarında Allah yardımcısı olsun.

0|0
    0|0
  • asla aldatmam neden aldatıyım ki sevmesem ondan ayrılır baskasıyla cıkarım ama bi erkek aldatılmak istemiyosa bence sevgiliine her zaman ilgili davranmalı ona deger verdiğini hissettirmeli ve aldatılırsa da uzulmemeli cok fazla cunku herkesin kendi karakteri sonucta kimse onun kafasına silah dayamıyo sizle olsun diye madem sizi istemiyodu ayrılsaydı sizin bunda hic bi sucunuz yok

0|0
    0|0
    • aldatmak kelimesini bir boyutunu cevap verdiğin için teşekkürler.:)) diğer bir boyutuda karşı cinse olan etkilenme hangi sebeple olur yani sevgilinler işilkiniz hangi durumdayken karşı cinse illa fiziksel değil çok hoş biri bu adam tarzında gibi bir düşünceye sahip olunur

• kendimden konusıyım o zaman ben ilk bakısta yakısıklı cocuk diyorum mesela gorunce hatta sınıfta bi cocuk var ona 3 4 kez dediğim oldu ama sonra hemen sevgilime bakıyorum diyorum ki o yakışıklı olsa nolur benim sevgilim o ben onu seviyorum diyorum sevgilime sarılıyorum ve o an askım kabarıyo sanki..surekli bi ilgiden bahsedyosan bence bu da aldatmadır ille karsı tarafla bi ilişkinin adı konması gerekmez ve bence yine bunu anladığı an bırakmalı insan..belli de ederler o kişiyi karsındaki kız

• Her açıdan sevgiline sadık kalmak tek onu değil kendinide mutlu edersin vijdanen

0|0
    0|0
  • Herturlu aldatirim

0|0
    0|0
  • ben sevgilimle çıkarken evden dışarı çıkmıyordum çıksamda taksiyle gidiyodum ne aldatması ya :D

0|0
    0|0
    • aldatma deyince git başkasıyla buluş demek istemedim. ruhsal dan kasttım etkilendiğin kişi oldu mu ve olduysa hangi durumda oldu ? bu çoçuk çok yakışıklı veya sempatik ona yakınlık kurmak istemen, hangi durumda ortaya çıkıyor

• aferim :))

• intikaö iöin sevgilimi fiziksel olarak aldattım. 3 sene sabrettim ama bakdım devam ediyor ve ben ayrılamıyorum yaptığının aynını yapmaya başlayınca elini çekdi aldatmaz oldu.

mesela beni 20 yaşında kızla aldattıysa bende onu 20 yaşında benedn yaşca küçük bir oğlanla sevişerek aldattım ve geldim ona anlattım onun bana yaptığı gibi bunu kendisi istedi.diğer taraftan kalbimin aldığı ama aklımın almadığı hayalimde ki bi erkek vardı onunla asla olmaz diye hep duygularımı bastırdım.fakat sevgilimle her kavgamızda sevgilim her canımı sıkışında onu düşünüp rahatladım.

0|0
    0|0
  • Aldattım sevgilim psikopatın tekiydi kabaydı ayrılmak istediğimi binlerce kez söyledim bırakmadı en nefret ettiği şey aldatılmaktı bana tek çare onu bıraktı ewt pislikce davrandım belki ama sırf o mutlu olcak diye kendi hayatımı mahvedemezdim.

0|0
    0|0
  • ben ona hep sadık kaldm ama sonnda aldatılan ben oldm...

0|0
    0|0
  • aldattım onun yüzüneden sürekli tartışıyoduk sürekli her tartışmada bitti diodu bnde onun bunu dediginde üzülmememk için başkasıyla zmn gçrnce blki umursamam takmam demiştim aldatmada sayılmaz aldattıgım insn çok uzaktaydı sadece 2 hafta sürdü tlfnla sadece görüştük sonunda hata yaptıgımı anladım ayrıldım o çocuktan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• aldatmak ? dünyada binlerce çiçek var. koklamak güzelliklerini hissetmek hissettirmek bu aldatma mı oluyor. sanmıyorum. kimseyi kandırmıyorsam aldatmıyorumdur.

0|0
    0|0

• O yüzden üzerime alınmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...