16 Aralık 2012 Galatasaray SK-Fenerbahçe SK futbol müsabakasından hangi takım zaferle ayrılır?

Seviyeli cevaplar bekliyorum.Taraflı,Tarafsız.. Ben bir Fenerbahçe taraftarıyım.

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Gs liyim ama fener alir diyorum futbolun kralini da oynasak bu fener karsisinda mala bagliyoruz hep, bu sefer de sansimiz yok bence? Gonlum takimimin kazanmasindan yana ama istatistikler de yalan soylemez...

0|2
    0|0
    • umarım hakeden kazanır.Kadıköy olsa dediğin doğruda ,arena için düşük ihtimal.cevap için teşekkürler

• pekala :) keşke herkes senin gibi sportmen olsa ve objektif baksa . Futbol aşk ve kardeşliktir.Saygılar

• Ben bu konuda kimse kusura bakmasin ingiliz hayraniyim. Kanali acar ya da stada gidip maci izler gozumu v ruhumu estetige doyururum sonra isime gucume doner herseyi unuturum. Bana ne yok su gauldu su penaltiydi, ulan insanlarin omur curuttugu meseleye bak hacim.. Neyse, dedigim gibi kendin icin izliceksin zevk alaksin, baskasi icin degil

Kızlar Ne Diyor 4

• Bak soruyor birde. O gün güncelleme yapacaksın. Galatasaray'ı tebrik ediyoruz diye.

1|3
    1|0
  • gölnüüüm fenerdeen yana :)

1|2
    1|0
  • Fenerbahçem alır,adam gibi hakem koysunlar maça.

0|1
    0|0
  • fenerrrrrrrrrrrrrrrr

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• beraberlik gibi

0|1
    0|0
  • GS oynar FB kazanır...

1|4
    0|0
  • Skor bile söylerim. 1-2

0|1
    0|0
  • galatasaray daha yakın

1|1
    0|1
  • O maçta Galatasaraylı oyuncuların patlama yapıcağını düşünüyorum özellikle Melo, Muslera;,Amrabat, Hamit ve Selçukan patlama bekliyorum

0|1
    0|0
  • Bu haftaki maçlardan sonra yorumumu yapacağım bu maçla ilgili ama bir Galatasaraylı olarak tabi ki takımımın yenmesini istiyorum.

1|1
    0|1
  • Kanarya...

1|2
    1|0
  • cimbom alır rahat bir şekilde

1|2
    0|1
  • fenerbahçe :))

0|2
    1|0
  • FENERBAHÇE

0|1
    0|0
  • 3-2 fb alır

0|1
    0|0
  • son 10 maçta gsnin fb'ye karşı bi galibiyeti var gerisini sen düşün.

0|1
    0|0
  • Galatasarayt 2-0 alır

0|1
    0|0

• yine bir klasik yaşanır

0|1
    0|0
  • 7-2 GALATASARAY.

1|2
    0|2
Yükleniyor...