Lustrall depresyon ilacı kullanan var mı?

Selamlar Aranızda lustrall depresyon ilacı kullanan varmı bu gün öglen saat 14:00 sularında ilacı aldım ilk günümdü yan etkılerımıdır bilmiyorum ama bıldıgın çenem kılıtlenıyor yutkundugumda bunu çok baskın sekılde hıssedıyorum bi de saatler gecmesıne ragmen hala mide bulantısı kusma hissi var ama bütün gün mutlu gezdim çok güldüm çok konustum beynımı uyusturdu sorunlarımı unuturdu ama yan etkıklerı benı cok korkuttu ilacların hepsini tuvalete atıp üzerinede sifon çektim.Sizinde başınıza geldimi hiç? Çene kilitlenmesı mıde bulantısı falan mafoldum yaaa çay bıle yudumlayamıyorum çenem kitleniyoo bildigin...

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Antidepresan ilaçlar canımız istediğinde doktor tavsiyesi olmadan kullanabileceğimiz şekerlemeler değildir. Doktora görünmeden kullanmış olman büyük hata. Ayrıca ilaçların etkileri kişiden kişiye değişebilir. Bir kişide işe yararken diğer kişide intihar davranışını etkileyecek kadar farklılık gösterebilir. Dozaj da çok önemli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Doktora giderek mi aldın yoksa kendi başına mı kullanmaya başladın?

0|0
    0|0
  • Ablacım öyle kafana göre doktora danışmadan ilaç alınır mı hiç hemde laaaps diye bi tam atmışsın ondandır geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Guzelim bende 4 sene kullandim. sonra kendime dedim yaw ben deli miyim. hersey kafada bitiyor. biraz maneviyata yonel

0|0
    0|0
  • Lustral gibi ilaçlar ilk günden etki etmez. Bunun için en az 4 hafta gerekebilir. Senin mutlu olman tamamen psikolojik.

Yan etki konusunda ise, 7-8 gün sabretseydin keşke, sonrasında vücut alışacaktı.

0|0
    0|1
    • Doktor tavsiyesi olmadan aldığım için çok korktum o nedenle yani...

• Teşekkür ederım bilgilendirdiğin icin

• Rica ederim.

• Mide barsak sorunlari yapabilir bi de cinselligi azaltir, evliysen esin icin hos olmicaktir

0|0
    0|0
  • Benim kardeşim kullanıyordu. İlacı ilk defa kullanıyorsanız yan etkilerini görmeniz gayet doğal. zaten genellikle yarım hap şeklinde başlanması, 1 taneye çıkarılması, sonra zamanla tekrar yarım hapa indirgenip bırakılması önerilir. ilacı düzenli kullandığınız takdirde yan etkileri en az seviyeye inecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu tür psikolojik ilaçların daha o kadar yan etkileri var ki senin henüz hissedemediğin ama zamanla başka hastalıklar şeklinde açığa çıkan. Kendine eğlenceli zevkli hobiler edin fotograf çekmek, resim, dikiş nakış kursları falan gibi onlara odaklandıkça geçecektir zamanla bu tür sorunların hiç ilaç kullanmaksızın.

0|0
    0|0
  • ben değil ama çok yakın bir arkadaşım kullandı ondan biliyorum iştah kestiğini...evet fazlasıyla yan etkileri olan bir ilaç ama doktorun verdiğine göre demekki sana iyi gelecekti. bence kullanmaya devam et 15 gün sonra falan tamamen etkisini gösterir sana iyi gelir ve yan etkilerinede bünyen alışmış olur.

0|0
    0|0
  • Bi tane içtim lustral.Sabah ve akşam kusunca attım ben de çöpe daha da tövbe.Depresanımı buldum ben.

0|0
    0|0
  • dozu fazla gelmiş olabilir

0|0
    0|1
    • olabılır çok kücük ama çok kücük olmasına ragmen yarısını içenler varmıs ben bir butun seklınde aldım.

• sindirim sistemi hassasiyeti olabileceği için önce düşük dozda başlamak lazım çoğu ilaca. hepsi mideye sıcıyo ilaçların zaten o ayrı.

• çene kitlenmesini yaşamadım ama lustral çok fena midemi bulandırıyordu benim. doktora söyledim o da sabah akşam yarımşar al dedi. o türlü kullanmak daha rahat oldu. ama ana şu kadarını söyleyeyim lustral depresyon hapları arasında yan etkisi en az olanlardan biri.

0|0
    0|0
Yükleniyor...