Türk Hava Yolları'nın yeni reklamı sizce nasıl?

Avrupa'nın en iyi hava yolu şirketi dünya da filosun da en fazla Boeing 737-400 bulunduran 4. firmadır.Bu arada reklam şahane olmuş.

Güncellemeler:
------- link

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 13

• Tamamen saçmalıktır.Kim bilir ne kadar harcandı o reklama.O bütçenin 3/1 oranını herhangi birimize verseler daha iyi bir senaryo yapacağından hiç şüphem yok.

2|2
    0|3
    • Sana verdiler diyelim. Çok zekisin mükemmel senaryo yazarsın. Nasıl bir reklam yapardın söyle bakalım ?

• Madem öyle kendini neden gizliye aldın.ERKEKÇE ÇIKIP KONUŞAMIYORMUSUN(en alttaki yanıt KbvKbv01 isimli zavallıya ait).Ana fikri ne peki sen onu söyle bende yaptığım senaryoyu burda yayınlıcam..Bu arada senin gibi düşük bir karaktere sahip biriyle ilk defa karşılaşıyorum

• Lan mal ! Sen gotnden sallamiyo muydun ben daha iyisini cekerim diye. Hadi yaz deyince dot gibi kaldin demi ortada. Sana abi tavsiyesi yasindan buyuk islerle ugrasma ergen ;)

• ben dondurma reklamı sanmıştım.. (halada öyle sanıyorum)..

:(

0|0
    0|2
  • Zekice

0|0
    0|1
  • THY'ye yakışır bi reklam olmuş

0|0
    0|0
  • Farklı farklı hava yolu şirketiyle yolculuk yapma şansım oldu. Fakat bizim hava yolu şirketi diye demiyorum, uçakları çok bakımlı ve yenidir. Avrupa'nın birçok şirketini solda sıfır bırakır.

1|0
    0|1
  • ben pek beğenmedim ama hedeflediği yer açısından bu tip celebrity leri kullanmalarını doğru buluyorum

0|0
    0|0
  • 10 numara reklam daha ne olsun

0|1
    0|0
  • süper reklam olmuş..

0|0
    0|0
  • kobe var daha ne olsun !

0|0
    0|0
  • Benim çok hoşuma gitti harika olmuş :)

0|0
    0|0
  • Reklam filmi şahane olmuş da o çıkarılan personelleri ne alemde ben onları daha çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Saçma. Bir dondurma altı üstü. Linki açmadım ama o reklamdır diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|1
  • Reklamın ana fikrini kimse anlamaıstır eminim

0|0
    0|5
    • Bir sen anladın, zeki ada ya kendini belli ediyor hemen :)

• sen kendini gizle ve küfür et anca.O kadar eziksin ki diyecek laf bulamıyorum.

• Bu arada ben ergenliğimi senin akrabalarının üstünde attım sen sıkma canını geçti o devirler

Yükleniyor...