Hey sabahlayanlar?

Yürüyüş Koşu ve egzersizle 1 ayda vücudumu toplamam mümkün mü? ve merdiven inip çıkmak bana bir fayda sağlar mı?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• kac kilosun kac vermek istiyosun?

0|0
    0|0
    • 56 kiloyum, boyum 160 ben 49-50 olmak istiyorum

• bana biraz fazla oldu tabi hepsi olmasa da yarısını Yaparım 😄

• yarısını yapsan da verirsin o kadarını cok rahat hic dert degil ama yürüyüşü hızlı tempoda sabah yap.

Erkekler Ne Diyor 8

• 5 dk hızlı yürü,2 dk yavaş yürü. Bu şekilde 8 set yap. Koşu yaparım diyorsan çok yavaş tempoda 25 dk koş, yapabilirsen 30 dk koş. Koşu ya da yürüyüşün ardından kültür-fizik hareketleri yap. Ben atlet olduğum dönemde haftanın 3 günü merdiven antrenmanım vardı. Koşarken bu kadar terlemezdim ve zorlanmazdım. Koşarak merdiven, tek ayak, çift ayak, ikişerli-üçerli sıçrama yaparak vs. En etkilisi merdiven antrenmanı.

0|0
    0|0
  • Çok zor

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gitmek imkanın var mı

0|0
    0|0
    • Maalesef

• Hmm merdiven sanmıyorum ama mekik işe yarar. Google playden Program var onu indir ona göre uygula

• ben yazmaktan bıktım siz sormaktan bıkmadınız. yürümekle merdivenle olmaz bu iş. 15 dk boyunca deparlı koşu yapcaksın. kalp atışı 100 ü aşacak

0|0
    0|0
    • Aerobik ile anaerobik antrenmanı karıştırma :) Senin yazdığın anaerobik. Yağ yakımını sağlayan aerobiktir.

• Kilo fazlan mı var?

0|0
    0|0
    • Evet 5-6 kilo

• Terleyebilirsen kolay kilo verirsin.. Eforlu spor yapman lazım. Hem fitleşir hem de terleyerek kilo verirsin. Basket oynar mısın?

• fitnes a git kasma

0|0
    0|0
  • Her turlu sana fauda saglar. Gel sunu 2 ay yapalim

0|0
    0|0
    • Tabi 1 aydan sonra devam ederim ama 1 ay sonraki tatil için dedim 😄

• Ya okul falan vardı bir türlü istikrarlı olamadım 😄

• Iyi o zaman bu 1 ay saglam asil, duzenli beslen. Sonrada birakan 👌 olsun. Okey mi? Bu yaz olmadi obur yaz gidersin artik tatile fit vucudunla 😎

• Ayran diyeti yap 5 günlük ve hergün Koşu ile beraber yürüyüş yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yürüyüş ve koşu ile bol bol yağ yakarsın. Yağlar eriye eriye vücut sarkar. Yağlar yok olduktan sonra aerobik, step, ağırlık çalışmalarına geçip vücudunuzu toparlayabilirsiniz. Merdiven inip çıkmak çok fayda sağlar.

0|0
    0|0
  • Sağlarda beslenmede önemli bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...