Sevgilinizin ne tür salaklıklarını gördünüz?

Merak ettiğimden soruyorum buyrun arkadaşlar ne yaptı yanınızda gerek hal tavır gerek söylediği cümleler

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• telefondan fıkra dinletirdi sırayla birsürü sıkıcı hiç güldürmeyen fıkralar. bu bu sene favorim olan fıkra...bu geçen seneki en sevdiğim fıkra vs. diye giderdi liste :S

0|0
    0|0
    • Bende anlatırım. Ama hiç fıkrasına gülünmeyen adam olmadım :))) fıkranın üstadı diyorlar bana :)))

• kendıne sahte bır face acmıs ve ıcıne paso kız eklemıs..kendı orjınal facesındede hıc kız yok..bu salak gıtmıs sahte facesını orjınal facesıne eklemıs ve kendı fotosunu koymus profıle.tesadufen kendı facesındekı arkadaslara bakarken bı baktım baska bı ısımle kendı fotosu var...gulermısın aglarmısın oldum..cok salaksın ya dedım kabak gbı ortaya koymus benım aramama gerek kalmadan :D

0|0
    0|0
  • İlk buluşmamızda, daha ilk dakikalarda, pet şişeden su içerden şişeyi ağzıma sokma girişiminde bulunarak suyu üstüme döktü, avmde hemde. Neymiş? Aramıza hoşgeldin demekmiş.

0|0
    0|0
  • Dedikodu mu aaa çok ayıp:-D

0|0
    0|0
  • Yağmurdan su dolmuş sandalyeye oturmuştu :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• cok eskiden yemek yemege gitmistik personeli azarlar gibi konustu cok zoruma gitti nedense bir insan ne konumda olursa olsun böyle yapmamalı suratımı astım bidahada suratna bakmadım :)

0|0
    0|0
  • Telefonu suratıma kapatması ayrılma sebebimizdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...