Çok ilgisizim ondan mı benden bekliyor acaba?

bir kaç aydır sürekli konuşuyorduk bi gün kızdım ben buna ve benimle gerçekten bir daha konuşma istemiyorum dedim.o da sen istemezsen zorla konuşamam hayatta başarılar falan dedi sonra ben seninle konuşmk istiyorum ama birkmıyorum seni dedi bende ama ben bırakıyorum dedim orda bitti.bi insan hiç mi mücadele etmez ya her şey yalandı. o kadar benim için çok değerlisin falan diyordu erkekler lanet olsun size :) (normalde de ilk mesji genelde o aar her şeyi ondan bekliyorm bi de acaba çok ilgisizm ondan mı o da bnden mi bekliyor? )

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• ulan neyini bekliyosun çocugu başından savmışsın bide mücade etmezmi diyosun böyle düşünen kızlara çok sinirleniyorum adamı sav başından sonra geri gelmesini bekle oldu paşam bide ayaklarına kırmızı halı sersin

2|0
    0|0
    • ona savmak demiyelim. belli ki bir şeye kızmışım dımı. ozur dıleyecegıne tamam hayatta başarılar mı desın?

• tabi dicek sen ilahmısın çocugu tebrik ederim iyi yapmış saçma sapan şeylere kızıp sonra ilgi bekliyosunuz kendinizi bi b*k sanmayın

Erkekler Ne Diyor 9

• İşte kezbanizm. Kusura bakma da bu kadın milleti erkeklerden sevgi adı altında yüzsüzlük bekliyor. Zaten hep ilk mesajı atan tarafmış. Bu can sıkıcı bir olay, insan kendini kötü hissediyor. Bir de üstüne benimle konuşma tripleri. Yine bişeyler yapmaya çalışmış, yine reddetmişsin. Şimdi gelmişsin buraya hiç mi mücadele etmez diyorsun. Sen git de yüzüne tükürdüğünde yarappi şükür diyecek bir karaktersiz bul kendine. Anca onunla anlaşabilirsin. Anca o senin ezikliğine merhem olur...

0|0
    0|0
  • guzel kardesim ayrilik lafi iliskilerde agizdan bir kere cikar. oyucak degildir bu. iyi yapmis cocuk aferin.

0|0
    0|0
  • birine seni istemiyorum deyip ondan ilgi beklemen tuhaf böyle bişey yaptığına göre yaşın 16 bilemedin 17 dir

bir düşün biri seni evinden kovdu bir daha gidermisin ?

sen onu kalbinden kovmuşsun şimdi gelmesinimi bekliyorsun ?

suçlusun suçunu kabul et ara özür dile sinirli bir anımda saçmaladım de ondan bişey beklemeye hakkın yok savaşmak seni istemeyen biri için savaşmak diye bişey olmaz önce onu istediğini fark ettir ona ondan sonra savaşmasını bekle

0|0
    0|0
  • Enişteyi terslemişşin baştan,galiba oda bahaneye bakıyormuş ayrılmış.Boş ver vaktini harcadığına değmez.Esranın Progm.daki bayanlar gibi konuşuyorum ama doğrusu bu

0|0
    0|0
  • tek kelimeyle kaprisinzi S...!

0|0
    0|0
  • belkide senden bekliyordur nerden biliyorsunki aynı senin gibi birisi vardı inadın tekiydii halada mesaj atmıyor lanet olsun ki

0|0
    0|0
  • önce soruya snra yaşınıza baktım.. çok çelişkili :/

0|0
    0|0
  • pek sevmemiş demekki ya da aşırı gururlu biriymiş

0|0
    0|0
  • senin adın nur mu ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dedi naber dedim iyidir.

0|0
    0|0
  • Hatalisin..o git demene ragmen konusmak istior.. konusmucam git diosun ve mucadele etmior diorsun..farkindamisin bilmem ama sende gitmesi icin mucadele yaptin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...