Teklifini kabul etmedğiniz kadına yanaşır mısınız, yoksa ondan uzak mı kaçarsınız?

birinin aracılığıyla kızın size teklifi geldi.kız da güzel,karakter sahibi,güleryüzlü.ama kabul etmediniz.sonra o kıza yanaşmaya çalışırmısınız?yoksa ondan uzak mı kaçarsınız?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• tükürdügümü niye yalayım ama görmeden de kabul ya da reddetmem peşin hükümlü değilimdir öyle birşey yaparsam Allah ta cezamı vermiştir zaten hangi yüzle bi daha giderim

0|0
    0|0
    • biliyo beni, tanıyodu önceden.yeni görmüş değil.yoksa sazan gibi atlamazdım.

• ilgisi batsın onun.

Erkekler Ne Diyor 14

• Öyle kızı niye reddedeyim kabul ederim. Hadi diyelim reddettik, niye kaçayım, herkese nasıl yaklaşıyorsam ona da öyle yaklaşırım.

0|0
    0|0
  • kabul etmediysem neden yanaşmaya çalışayım ? yada tersten gidelim kabul etmediğim kız neden benim yakınlarımda olsun aklı selim olan kişi reddedildikten sonra yakınlaşmaya devam eder mi ki?

0|0
    0|0
    • ya iş icabı ordaysa, mecburen..

• valla teklif reddedilmesi var ise iki insan arasında, o iki insan mecburen görüşmek zorunda bile olsalar en azından arkadaş kalalım olayı hikaye bence. böyle bir durumda yakınlaşma oluyorsa ya reddeden maymun iştahlı/ego tatmin etmek isteyen biridir veya reddedilen taraf gurursuzca belki fikri değişir diye yanaşıyordur.

• kız yanaşmıyo ama çocuğun egosu çok yüksek biri.

• uzak kacmak gibi bi cumle kurabiliyorsa arkama bakmadan kacarim

0|0
    0|0
  • teklifini kabul etmedıysem uzak durmaya calısrım sonucta ıster ıstemez onu kırmısımdır

0|0
    0|0
    • ben de aynı şeyi düşünüyorum ama öyle olmuyor. eskisinden daha samimi davranıyor.iltifat ediyor aklınca

• kabul etmedıgı ıcın daha cekıngen yaklasabılır teklıf etmeye

• ben reddederim zaten

• yakin kacarim

0|0
    0|0
    • nasıl yakın, dalga geçmeyin ama..

• uzak nasi kaciliyosa tam tersi iste :) neyse birkere kabul etmemissem kabul etmedigim anlamina gelir yakin uzak farketmez kacarim iste :)

• hayır yapmam öyle birşey. etsem ederdim zaten. ama yapan da olabilir o an aklında başka biri vardır sonra düşününce sana döndürmüştür ibreyi vb vb

0|0
    0|0
    • bu benim de aklıma gelmişti.peki ben onun daha önceden birbirlerinden hoşlandıklarını ancak belirli sebeplerle biraraya gelemediklerini düşündüğüm kızla arkadaşlık yapsam bu onun teklifi kabul etmemesi nedeni midir? o kızı uzaktan süzdüğünü gördüm ve benim de arkadaşım.

• öyle de aynen. o kadar da mağrur olma boşver hayat kısa. yine denk gelirse yine teklif et ya da kabul et. zaman geçiyor gidiyor

• zaman ne gösterir bilinmez ama bu çocuk eksiye düştü gözümde artık. teşekkür ederim cevap verdiğin için. iyigeceler..

• aptallıgının farkına varmış galiba o arkadaş

kaçmak için sebep yok

0|0
    0|0
    • zannetmiyorum onun sözünü geri alıp da sonra aşık olacağını.

• art niyetli olabilir dikkat et

ilk söylediğim iyi niyetli düşünceydi

art niyet derken işte ne bileyim nasıl olsa bende gönlü var diyip hareket eder

seni kullanmaya kalkar allah korusun

en cıkıyorum şimdi iyi geceler yorum yazarsan yarın cevaplayabilirim

lütfen dikkatli ol

• teşekkür ederim.bunu bende düşünüyordum ama senn söylemen de iyi oldu. ben hiç gülmüyorum suratına zaten. ciddi bi şekilde cevap veriyorum.bana göre olmadığını yanlış bi insan olduğunu anladım zaten.çok fena, onunla idare edemezdim.

• Bir kere şansımı dener sonra alırım voltamı...

0|0
    0|0
    • deneme gibi bi şansı yok.hem benm yapıma hem de onun yapısına uygun değl

• öyle işte ortam ciddi olunca cesaret de edemiyo.

• Hiçbirşey müsait değilse bu ilişkide müsait değildir...

• teklifini kabul etmediysem zaten yüzüne bakılmıcak bi tiptir

0|0
    0|0
    • bilakis bi ortama girdiğinde herkesin hayranlıkla baktıı bebek yüzlü bi kız.dört dörtlük karakter açısından ve ahlak açısından da öyle

• Bi yanaşır bi uzaklaşırım :D

0|0
    0|0
  • evet yanaşırım, tabi boşta kaldıysam :))

0|0
    0|0
    • o önceden de boştaydı ama.geçen hafta kabul etmedi.ben onunla bir hafta konuşmadım.görmemezlikten geldim.sonra yüzüne baktım bi keresinde.bana güldü ben de sonra normal davranmaya başladım ama ciddiyim.eskiden de öyleydim.çok samimiyetimiz yoktu.

• herşey güzel olmakla bitmiyo, kendince bi sebebi vardır ;)

• duruma göre değişir :D

0|0
    0|0
    • nasıl durum? beni tanıyodu daha önceden

• kizin agzi yok mu o soylese zaten... tanimyorsam ve istememissem olay bitmistir diye dusnuyorum...

0|0
    0|1
    • evet öyle.Allahtan ben söylemediim.ben araya girmeden oldu. çocuk ne yaptığını bilmiyo

• yüzüne bakmam

0|0
    0|0
    • bn de aynı şeyi yapıyorum bakmam ama erkeklerde farklımı diye sordum.normali de budur zaten.

• onur grur meselesi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...