Ne düşünürdünüz? Ne yapardınız?

Arkadaşlar diyelim ki bundan bir kaç sene önce birinden hoşlandınız. Onunla yalnızca bir gün flört ettiniz ve ayrıldınız. Onun derslerindeki başarıyı görünce bu kararı verdiniz ve herşey bitti. Ama ondan gerçekten hoşlanıyorsunuz. Aradan bir kaç yıl geçti. Üniversiteye 2 ay kadar bir süre kaldı. Onunla karşılaştınız ve yeniden körüklendi herşey. Ama o sırada partneriniz eski sevgilisiyle yeniden çıkmış ve ayrılmış. Siz tekrar başladınız,yeni bir sayfa felan derken okullar açıldı. Sonra birşeyler oldu ve yeniden ayrılık geldi. Sevgiliniz size söz verdiği beste sözünü, sizden ayrıldıktan sonra bile tuttu ve yazdı besteyi. Sonra karşılaştınız yine bir yerde, sevgiliniz size gözyaşlarıyla birlikte " şarkımızı bitirdim sevgilim" diyip gitse..

Kızlar, ne düşünürsünüz tepkiniz ne olur?

Erkekler, besteyi yapan siz olsaydınız bu besteyi bitirir miydiniz?

(lütfen ciddi cevaplar)

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Aşk güzel bir duygu.Fakat biz ne yapıp edip aşk yüzünden acı çekmeyi başarıyoruz.Sevgilimin besteyi bitirdiğini söylerken ağlamasına kızardım açıkçası.Ayrılmış olsak da iki taraf da aşık olduğu sürece aşk yaşıyor demektir.Kavuşmaya engel sebepler olabilir, fakat aşkı göz yaşlarıyla kirletmeye değmez.

Ayrıca bir insanın sevgilisine karşı duyguları tükenmişse, düzgün bir şekilde ayrılmalı.Çünkü yaşanmış anıları aşksızlıkla kirletmek yanlış.Karşıdaki seni severken ve sevildiğini sanıyorken kandırmak berbat bir duygu.O yüzden ben sevgilim benden ayrılsa üzülmem.Severken ayrıldıklarım oldu.Fakat neden beni sevmeyen adam için ağlayayım ki.Kendim için sevinmem gerekir.Çünkü sevgimi boş yere tüketmeden, yeni bir aşkta yeniden hissedebilirim başkasına karşı.Bu piyangonun sana çıkması gibi bir şey.Piyango oynarsın, fakat sana çıkmazsa üzülmezsin.Milyonlarca insanın birine çıkacaktır.Buna üzülmezsin.Fakat biri seni sevmediğinde, yine aynı koşullar mevcut.Milyonlarca insan var ve aradığı insan sen değilsin.Bu neden bu kadar kırıcı oluyor ki?

0|0
    0|0
    • Atalarımız çok güzel değinmiş, "Alışmış kudurmuştan beterdir" diyerek. insanlar sadece aşklarını kaybetmiyor çünkü o yüzden üzülüyor. Yeni bir hayata geçiyorsun ki bu cok zor biliyorsun,yeni bir sayfa açıyorsun ki bu da zor.. vs bi cok sebep sayabilirim. ama en önemlisi Alışkanlık yaptığın kişiyi,değer verdiğin kişiyi,sürekli birlikte güldüğün,ağladığın kişiyi kaybediyorsun, hayat dediğin o şelaleyi kaybediyorsun. Insanlar değerlerle vardır deriz. O değer verdiklerimiz de yoksa insan hiç üzülmez mi? fakat sana da hak veriyorum.. hayat çok garip:/

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne istedğini bilen, ciddi erkek hiçbir fırsatta bırakmaz.

0|1
    0|0
    • Bırakan bayan yalnız..

• Ciddiye aldım? İnsanların duygularına değer veririm.

• Bravo gerçekten. Adamın dibisin. Harbi kızsın helal sana..

+1

Erkekler Ne Diyor 1

• ben de bağlama çalan amatörce besteleri olan biriyim.. benim için aşk ilham perisidir.. çok sevmişsem bitiririm ki bitirdim de ayrılmadan önce yaptığım besteyi..tabi buu onu sevme miktarıma ayrılma neden ve şeklime göre değişir. birine beste yazarım diğerine şebnem ferah tan bu aşk fazla sana çalarım. ona bağlı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...