Kapat

Ne okuyorsunuz veya ne okudunuz. Çok çalıştınız mı kazanmak için?

Çok çalıştınız mı kazanmak için?Mesleğinizden memnun musunuz?Buyrun bakalım...Ben üniversiteye gidip gitmeme arasında kalan bir gencim temelim kötünün altında çalışmak içimden gelmiyor

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• boşverrr herşey olacağına varır bu ülkede ünüversite mezununları aylık 800 tlye calısrken ben ilk okul mezunuyum ama aylığım 2 binlirayı geciyor :) okumak benim için sıkıcı ayrıca insan okumadanda kendini cok güzel geliştiriyor ayrıca dışardan liseiyi bitirmek üzereyim sadece sıavlara giriyorum

0|0
    0|0
    • Bencede yaaa ama abilerim falan okudu bence çok sıkıcı ne iş yapıyorsun bende yapayım:)

• ofset te calısıyorum matbaa yani :) iyi parası var ama cocukluktan baslaman lazımdı :) gerci 3 senede öğrenirsin düşün bak matbaa öğretmeni geldi bizden ders aldı :) hani bizim ülkemizdeki mantık buu sadece mal mal oku diyorlar

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• İyiki mühedis oldum ben. Mesleğimi yapmıyorum ama aldığın eğitim sayesinde şimdiki mesleğimde hiç zorlanmıyorum. İyiki üni okudum. İyiki master yaptım. Tavsiye ederim.

Hayatta seni herşey terk eder ama mesleğin asla.

1|0
    0|0
  • İLETİŞİM FAKÜLTESİNDE GAZETECİLİK OKUYORUM... eğer imkanın varsa ünv.gitmeye çalış,hayatı öğrenirsin :)

0|0
    0|0
  • Keşke her kez yönetici olsa,ama işçide lazım.Bence eğitimine devam et

0|0
    0|0
  • Türk Dili ve Edebiyatı

0|0
    0|0
  • üni ye meslek için değilde eğlenmek için git görmek lzım o ortamıda .

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• okudum ama okuduğum bölümden alakasız yerdeyim.

ama ben böyle istedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...