Ne okuyorsunuz veya ne okudunuz. Çok çalıştınız mı kazanmak için?

Çok çalıştınız mı kazanmak için?Mesleğinizden memnun musunuz?Buyrun bakalım...Ben üniversiteye gidip gitmeme arasında kalan bir gencim temelim kötünün altında çalışmak içimden gelmiyor

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• boşverrr herşey olacağına varır bu ülkede ünüversite mezununları aylık 800 tlye calısrken ben ilk okul mezunuyum ama aylığım 2 binlirayı geciyor :) okumak benim için sıkıcı ayrıca insan okumadanda kendini cok güzel geliştiriyor ayrıca dışardan liseiyi bitirmek üzereyim sadece sıavlara giriyorum

0|0
    0|0
    • Bencede yaaa ama abilerim falan okudu bence çok sıkıcı ne iş yapıyorsun bende yapayım:)

• ofset te calısıyorum matbaa yani :) iyi parası var ama cocukluktan baslaman lazımdı :) gerci 3 senede öğrenirsin düşün bak matbaa öğretmeni geldi bizden ders aldı :) hani bizim ülkemizdeki mantık buu sadece mal mal oku diyorlar

Erkekler Ne Diyor 5

• İyiki mühedis oldum ben. Mesleğimi yapmıyorum ama aldığın eğitim sayesinde şimdiki mesleğimde hiç zorlanmıyorum. İyiki üni okudum. İyiki master yaptım. Tavsiye ederim.

Hayatta seni herşey terk eder ama mesleğin asla.

1|0
    0|0
  • İLETİŞİM FAKÜLTESİNDE GAZETECİLİK OKUYORUM... eğer imkanın varsa ünv.gitmeye çalış,hayatı öğrenirsin :)

0|0
    0|0
  • Keşke her kez yönetici olsa,ama işçide lazım.Bence eğitimine devam et

0|0
    0|0
  • Türk Dili ve Edebiyatı

0|0
    0|0
  • üni ye meslek için değilde eğlenmek için git görmek lzım o ortamıda .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• okudum ama okuduğum bölümden alakasız yerdeyim.

ama ben böyle istedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...