Ne zaman böyle kaslara sahip olurum?

Merhabalar. Ben yaklaşık 1 yıldır spor yapıyorum, son 3 aydır ciddi anlamda fitnessa başladım, önceleri hep pilates koşu vs yapardım. Zayıfım, karın kaslarım belli biraz ancak oturduğum zaman ve vücudumda ödem olduğu zaman görünürlükleri hemen gidiyor. Tatlıyı, şekeri, hamurişini çok azalttım.. Haftada 1 kere yiyorum sadece. Ancak bu videoda kız oturduğunda bile kasları görünüyor, ben oturduğum zaman zayıf olduğum halde alt karnım fırlıyor ve kaslarım hiç gözükmüyor.. Ne zaman bende de oturduğum zaman bile görünür kaslar elde ederin ve bu kaç ay sürer? Çok fazla çalışıyorum çünkü, istediğim sonucu alamayınca moralim bozuluyor.. Video burada;

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bol protein almalısın. Spor sonrası epey zenginleştirilmiş bir protein gerek. 50 gr yeter.

0|0
    0|0
    • spordan sonra genelde et, yoğurt, süt Tarzı Şeyler yemeye çalışıyorum ama yeterli mi?

• Doağl yolla emin ol 2 3 sene de zor görülüyor o kaslar. Toz kullanabilirsin.

• karnım şu an bu şekilde, ama en ödemsiz ve en düz haliyle bu şekilde görülüyor. ödem olunca kayboluyor tabi.http://hizliresim.com/QA3yNZ

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadında kas pis, çirkin, itici..

0|0
    2|0
  • senin halin ne durumda acaba __ paylaşır mısın

0|0
    0|0
  • Erkeklerin gittiği fitness salonuna git 1 ayda arnold olursun

0|0
    0|0
    • Asasasaasaasaas :D
      Dayı ne yaptın ben 6 aydır yapıyom anorld olamadım :)

• 1 yıldır spor yapıyorum ama fitnessı 3 aydır yapıyorum.. önceden hep pilates vs yapmıştım

• Kastan ziyade fiziğin iyi olsun , kızda pek kas hoş durmuyor zaten

• Kızın gözleri aynı benim gözlerim bana benziyor l*n bu saGkadşsj

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 6 ay spor yap olursun.

0|0
    0|0
  • akıllı arkadsım seni görmedfen nası yorum yapıyım

0|0
    0|0
  • Boyun ve kilon bu görseli almanda oldukça etkili. Boy & kilo indexini iyi ayarlamalısın. Doğru şekilde beslenmen, zamanlı ve doğru yaptığın sporu rutin hale getirip yaşam biçimi olarak gördüğünde bu şekli alabilirsin, pes etme.

0|0
    0|0
    • teşekkürler. boyumla kilom Arasında 8-10 kilo fark var, kilomun ÇOĞU kas.. beslenmeme de oldukça dikkat ediyorum.

Yükleniyor...