''The Secret'' kitabını okuyan, videosunu izleyen, çekim yasasına inanan var mı?

İşe yaradığını gören, hayatında uygulayanlar varsa yorumlarını bekliyorum.. ben bahsedildiği kadar kolay bir şey olmadığını düşünmekle birlikte az çok doğru olduğunu etrafımda birçok kez gördüm.. sizin yaşadığınız veya etraftan gördüğünüz örnekler var mı?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• okudummm ve inanılmaz faydasını gördümm:) kitabı okuduktan sonra ciddi anlamda denemeye karar werdim ve ve ilk andan itibaren işe yaramaya başladı inanamadımm hala bile etkisindeyimdir:) gerçekten tamamen kendini istediğin şeye yöneltip bilinçaltını temizleyip hedefine odaklandığında anında etkisini görüyosun.bikaç olay yaşadım ve etkisine inanıyorum herkesede tawsiye ediyorum:)ama videosunu izlemedim

0|0
    0|0
    • video da çok etkili ama kitap gerçekten daha etkili daha ayrıntılı.. ben de şu an ilişkimle ilgili felaket karamsar umutsuz bir durumdayım aklıma bu geldi, hala bir şeyler düzelebilir mi diye düşünüyorum.. kendimi ve onun bana davranışlarını değiştirebilir miyim? yoksa içinden çıkamıyorum... ayrılmaktan başka yol yok gibi duruyor (davranışları böyle devam ettiği sürece) ama çok canım yanıyor :((

• çok güçlü bir şekilde çekmen gerekiyo ne diyo secret ne olmasını istiyosan olmuş gibi dawranacaksın...bak mesela ben kıtabı bitirdim dedimki deniycem.ogun işten çıktım tam karşımda iki yıldır ilgimi çeken bi çocuk geliyo ama daha bana bikez baktığını bilmem.hemen uygulamaya koyuldum ilk kez baktım gözlerinee orda başladı sonra ertesi gun dedimki kendime bugun öğle arasına çıktığımda şu yerde onu görücem dedim we yemin ederim öğle arasında gördüm onu bakıştık yine:)

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu Kuantum yasasıyla falan alakalı mı? çünkü kuantum ölçme problemindeki elektronların gözlemci varken farklı yokken daha farklı hareket etmesi. veya insanın aslında etrafta ki nesnelerin gerçekte ne olduğunu bilememesi bu nesnelerin duyu organımızdan aldığımız bilgiler ve beynimizin yorumu olarak yani aslında nasıl düşünürsen hayata o yansır düşüncesini mi kasdediyorsun?

0|0
    0|0
    • aynen öyle.. kuantum fiziğiyle alakalı.. her maddenin özünün enerjiden meydana geldiğini, insanında ise çok güçlü enerji potansiyeli olduğunu.. aynı paraleldeki enerjilerin birbirini çektiğini dolayısıyla doğru düşünerek hayatımıza istediğimiz şeyleri çekebileceğimizi anlatıyor

• Anlaşılan cevaplara bakıldığında çoğu kişi bunu bilmiyor veya hiç önemsememiş.

Freud'un dediği gibi

''Denemeye Değmeyen şey pek azdır''

Ben filmi bir izliyim umarım sende bu konu hakkında tecrübeli birini bulursun.

• izledikten sonra yorumunu bekliyorum

• kitabını okudum bi ara denemeye çalıştım ama afedersin bi b.k olmadı... :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dewamıda wardı ama sığdıramadım:)

0|0
    0|0
    • evet benim aslında ilişkim de buna benzer bir çekim gücü sayesinde başladı ama ben daha o zamanlar farkında olmadan yapmıştım bunu sonradan düşününce buldum. Sana bi önceki yorumu yazdıktan sonra tekrar uygulamaya karar vermek bile bakış açımı, moralimi düzeltti.. Devam edeceğim benim de bazı yöntemlerim var secretla ilgili onu yapacağım tekrar.. seni ekleyeceğim istersen kabul edersen konuşuruz arada bu konuda birbirimize danışırız.. Bu arada yorum yazarken karakter sayısı yeterli gelmeyince

• bunu öğrendiğim iyi oldu oyleyse ben sana özelden anlatırım konuşuruz detaylı:) birbirimizden biçok şey öğreniriz boylece:)

• evet ya iyi olur :)

• Kitabı okumuştum.. Yalan dolan..

0|1
    0|0
    • googledan baktım 81 dk videosu.İzlemeye değerse bi göz atcam.

Sence nasıl?

• bazen insan kendini şizofren gibi hissediyor :S

• :) bence sen istediklerine odaklan sadece, boşver secret mecret, kafanı karıştırma böyle şeylerle :)

Yükleniyor...