Bursaspor'un timsah şeklindeki yeni stadına ne diyorsunuz?

arkadaşlar bursasporun timsah şeklindeki statına ne diyorsunuz gereklimi idi yoksa tamamen şov amaçlı bir stad olacak link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çArşı deplasmana gelemedikten sonra ne yapayım stadı isterse altından olsun

• neden özellikle size kasıt yapalım akıl var mantık var sana durumu anlattım o sene 2.lig takımı gelse bizi yenerdi

• istediğiniz kadar kasıt yok deyin basbaya kasıt vardı tüm futbol yorumcuları bunu zamannında bas bas bagırdı burssporun hakkını yediler diye ama takan olmadı bizi ama olsun o düşüş bizi yeniden diriltti ve bizi şampiyon yaptı

• hocam biz o sene gelene geçene yeniliyorduk son 3 hafta düşme hattındaki istanbulspor a.sebat ve rizeye yenildik.takım ilk yarıyı 11 puan önde kapatmş sonra 2.yarı üstüne fenerden 10 puan fark yemiştik.sen kalkmış kasıt arıyosun

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayırlı olsun da şu timsah ne itici bir sembol hiç sevemedim

• metroyla geçerken hep bakıyorum :)) Canım Bursa'm Canım Bursaspor'uma Yakışır güzellikte ;););)

• demi memleketlim kıskananlar catlasın

• zaten bursa ne zaman kıskanmadı ki bizi ? ÖZENTİLİK BİZİM PROJENİN ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ BUYRUN ! link

• link buyur tarihe bak. zaten hemen alın projeyi. ozent geçlik takılın siz ;)

• nedense birden aklıma Texas KATLİAMI geldi sen öyle deyince. önce sen yazılışını öğren Texasın :(

• bir texsaslı olarak ben zaten bozmam :)

• Öncekileri Göster
  • Tek kelimeyle : harikaa !

• demi ya bazıları hayıflanıyor

• burada varmi o kadar para acaba ya

• var bak linke link

Erkekler Ne Diyor 9

• İyi ki bi Türk Telekom Arena'yı yaptık sonra yeni stad projeeri peş peşe geldi :D Ama ne olursa olsun isterseniz Alın ile kaplayın şuanda en modern stad Türk Telekom arena ve en konforlu stadda öyle

• Güzel olmuş bence. Ama o stadı dolduracak taraftar lazım.

• İstanbul'da üç takım yok.

• biz doldururuz istanbulda var 3 takım bursada var 1 takım bir şehirde 3 takım var ama bir şehirde 1 takım var gerekirse bursasporun stadına tüm bursayı alırız stadımıza

• olursa güzel olur

• evet muhteşem bnce

• O stadın inşaatı durmuştu bi ara, tuğla mı ne çalmışlardı galiba...Ama nir Eskişehirsporlu olarak güzel olur diyorum, darısı ES-ES'imizin başına :))))

• tamamen sov amaclı

• Türkiyede stadların hali içler acısı.Türkiyedeki hemen hemen her süper lig takımına yeni, modern bir stadyum gerekli..Stadyumun dışının timsah ya da yılan şeklinde olması fark yaratmaz bence.

• süper olacakkkkkk

• Özentilik. Beşiktaş'ın Kartal simgeli stadından esinlenmişler sanki link

• link proje sizden önce geldi. sen nasıl özentili kdiyebilirsin. ki

• +1kesinlikle

• ilk yapana baksen ilk

Yükleniyor...