Bursaspor'un timsah şeklindeki yeni stadına ne diyorsunuz?

arkadaşlar bursasporun timsah şeklindeki statına ne diyorsunuz gereklimi idi yoksa tamamen şov amaçlı bir stad olacak link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çArşı deplasmana gelemedikten sonra ne yapayım stadı isterse altından olsun

• sizde zamanında caykur rize ile birlik olmasaidiniz de birlikte sevk ile neşe ile maç yapar birbirimze tezaurat yapardık unutmyayın caykur rizesporu kurtarmak için bizi yaktınız ama yaktıgınız takım şimdi bank asya birinci liğdende düştü

• Öncekileri Göster
    • istediğiniz kadar kasıt yok deyin basbaya kasıt vardı tüm futbol yorumcuları bunu zamannında bas bas bagırdı burssporun hakkını yediler diye ama takan olmadı bizi ama olsun o düşüş bizi yeniden diriltti ve bizi şampiyon yaptı

• neden özellikle size kasıt yapalım akıl var mantık var sana durumu anlattım o sene 2.lig takımı gelse bizi yenerdi

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayırlı olsun da şu timsah ne itici bir sembol hiç sevemedim

• burada varmi o kadar para acaba ya

• var bak linke link

• metroyla geçerken hep bakıyorum :)) Canım Bursa'm Canım Bursaspor'uma Yakışır güzellikte ;););)

• demi memleketlim kıskananlar catlasın

• Tek kelimeyle : harikaa !

• demi ya bazıları hayıflanıyor

• zaten bursa ne zaman kıskanmadı ki bizi ? ÖZENTİLİK BİZİM PROJENİN ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ BUYRUN ! link

• tabi canım züğürt tesellisi sizinki madem okdar klübünüz zendinde niye hala yapamdı tadı sen stadı ilk yapan takıma bak siz belki ancak rüyanızdan yaparsınız

• Öncekileri Göster
    • nedense birden aklıma Texas KATLİAMI geldi sen öyle deyince. önce sen yazılışını öğren Texasın :(

• link buyur tarihe bak. zaten hemen alın projeyi. ozent geçlik takılın siz ;)

Erkekler Ne Diyor 9

• O stadın inşaatı durmuştu bi ara, tuğla mı ne çalmışlardı galiba...Ama nir Eskişehirsporlu olarak güzel olur diyorum, darısı ES-ES'imizin başına :))))

• İyi ki bi Türk Telekom Arena'yı yaptık sonra yeni stad projeeri peş peşe geldi :D Ama ne olursa olsun isterseniz Alın ile kaplayın şuanda en modern stad Türk Telekom arena ve en konforlu stadda öyle

• Güzel olmuş bence. Ama o stadı dolduracak taraftar lazım.

• biz doldururuz istanbulda var 3 takım bursada var 1 takım bir şehirde 3 takım var ama bir şehirde 1 takım var gerekirse bursasporun stadına tüm bursayı alırız stadımıza

• İstanbul'da üç takım yok.

• olursa güzel olur

• evet muhteşem bnce

• tamamen sov amaclı

• Türkiyede stadların hali içler acısı.Türkiyedeki hemen hemen her süper lig takımına yeni, modern bir stadyum gerekli..Stadyumun dışının timsah ya da yılan şeklinde olması fark yaratmaz bence.

• süper olacakkkkkk

• Özentilik. Beşiktaş'ın Kartal simgeli stadından esinlenmişler sanki link

• ilk yapana baksen ilk

• +1kesinlikle

• link proje sizden önce geldi. sen nasıl özentili kdiyebilirsin. ki

Yükleniyor...