Fitness dan anlayan arkadaşlar bir bakabilirmisiniz?

bir arkadaşım 10 kiloluk dambıl verdi daha önce hiç dambılla çalışmadım ancak buda ağır geliyor çoğu hareketi yapamıyorum zamanla alışırmıyım önerebileceğiniz basit hareketler var mı şimdiden teşekkürler

Güncellemeler:
benim amacım kollarım ve sırt kasım gelişsin

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hacim yapmak için yüksek ağırlık şart düşük ağırlıkla kasların gelişmez hiç bir badici düşük ağırlıkla çalışmaz büyümek için hepsi sınırları zorlar yelda hanımın da dediği gibi aynı zamanda hareketi düzgün yapıp setleri tam çıkartman da çok önemli ayrıca zamanla alışırsın tabii ki o kilo az bile gelecek

0|0
    0|0
    • benim kol kasını geliştirme amacım şınav çekemiyorum eğer kollarım güçlenirse şınav çekebilirmiyim ve hafifte kilom var kiloyu vermeden kol kası yapmanın zararı olurmu

• Şınav çekerken sadece kol kasların çalışmaz sırt omuz kol vs. Çoğu kas grubun çalışır bu yüzden sadece kola yüklenme kiloyu vermeden kas yapmanın zararı olmaz ama estetik durnaz

Kızlar Ne Diyor 3

• Yapman ve alışabilmen için 2 kg ile başlamalısın.

0|0
    0|0
  • Ulan herkese squat demeyin. sonrada fitness yapan erkeklerin gotu niye buyuk oluyo... agirligi dusur arkadasim hareketi ve setleri tam yapman daha onemli

0|0
    0|0
  • Squat yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• önceden hiç çalışmadıysan 10 kilo çok ağır gelir. Çok ağır kaldırmaktansa hafif kaldırıp 1000 tane kaldırabilmektir cesaret isteyen. Dumbell'ın da çalışma teknikleri var, sadece omzuna kadar kaldırıp indirmeyle olmaz. Kollarını önlere, yanlara açarak çalışmak, göğüslerine yaklaştırıp uzaklaştırmak vs. Bence en fazla 3-5 kilo ile başla kardeşim

0|0
    0|0
  • Hacı bende gidiyorum bana ilk gün 2.5 dedi hafif dedim 5 al dedi şimdi 7.5 kiloyla çalıştırıyor

0|0
    0|0
  • Kardeşim daha düşük kiloda başla kaslarını yirtma riskine girme

0|0
    0|0
Yükleniyor...