Bu iki olay sizde olsa ne düşünürdünüz?

ben üni birinci sınıftayım yurtta kalıyorum.yurdun yemekhanesine ve kantine bakan 24 yaşında bi oğlan var.bununla sadece yemek alırken muhabbetimiz var.ben ona abi derim o da bana kardeşimm der.bastıra bastıra.hemde. bi gün ben gene yemek yemek için yemekhaneye indim.üzerimde tişört tişörtün üzerinde araba resmi var.tişörtüme baktı ve tişörtün çok güzelmiş.üzerindeki arabaya bayıldım ne tofaşa benziyor ne forda dedi :D bnde teşekkür ettim bu oğlan ne demek istedi gerçekten hoşuna gittiği için mi yoksa?bu oğlanın sevgiliside var bu arada.ikinci bi olayda .ben yemek alıcam gene tarık abi ben şu yemekten istiorum dedim yanımdaki arkadaşta neden korkarak söylüyosun dedi.bende ne korkmasından bahsediyorsun derken tarık ordan onun ahlakı güzel dedi.arkadaşımda bozuldu tabi neden bizim ahlakımız kötümü dedi oğlan bişey demedi.bu iki olay sizde olsa ne düşünürdünüz?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• VALLA KARDEŞİM BENCE SENİN AŞKA İHTİYACIN VAR VE KENDİNE KARŞI YAPILAN İYİLİĞİ AŞK VEYA İLGİ OLRAK GÖRÜYORSUN. ÇOK ACI ÇEKEBİLİRSİN DİKKAT ETMELİSİN. GEL SENLE KÜÇÜK BİR MANTIK YAPALIM. SEVGLİSİ VAR DEDİN. SEVGİLİSİ VARKEN SANA BAKIYORSA, SEN ONUN SEVGİLİ OLUNCADA BAŞKASINA BAKACAKTIR BU BİR. DİYELİMKİ SEVGİLİSİNDEN AYRILIP SENİ TERCİH ETTİ EMİN OL YARIN BAŞKASINI TERCİH EDER BU DA İKİ..

ONUN AHLAKI GÜZEL CÜMLESİNDEN HUYLANDIM. BU NORMAL BİR CÜMLE DEĞİL. BİR İLTİFAT DEĞİL İLTİFATIN ÖTESİNDE BİR İLGİ ALAKA GEREKTİRİR. AMA ERKEK MİLLETİ LAF YAPMA KONUSUNDA İYİDİR ÇOK TEMKİNLİ OL. HATTA HİÇ YÜZ VERME. ARKADAŞLARIN GETİRSİN YEMEĞİNİ, YEMEKHANE DIŞINDA GELİR SENİ BULUR NEDEN BÖYLE YAPIYORSUN DERSE SARIL BOYNUNA YURDA AT :D :D...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• şimdi bu çocuk bir gün "artık ciddi bir ilişkim olsun istiyorum" derse de evlilik teklifi mi etti diyeceksin acaba?

0|0
    0|0
    • niye beni orda savunuyo o kafama takıldı dediğin doğru

• Sizin beğendiği ortada ancak bir abi gibi mi yoksa başka bir düşüncesimi var belli olmaz dikkatli olman da fayda var.

0|0
    0|0
  • acıkcası birşey göremedim sen bişeyler hissediyor musun ona karşı peki?

0|0
    0|0
    • evet sadece ymekhanede gördüğüm zaman.

• sen gönül gözüyle baktıgın icindir ki kendisine böyle yorumlaman dogal yoksa her iki olayda da abi rolünü üstlenmiş 1 ci olayda takılmıs sadece sana babacan bir tavırla 2. sinde korumacı davranmış ki abiler koruyup kollama misyon yüklenmiş hissetikleri için verdigi dogal bir tepkidir diye düşünüyorum tahminimlerime ragmen yine de kesin bişey diyemem tabi insanın içini kimse bilemez sonucta

• yanlıs anlama ama ılk muhabbet sadece arabanın hosuna gıtmesı ıkıncı muhabbet te onun yanı senın ahlakının guzel olması olabılır...

0|0
    0|0
  • Oğlan mı?

Boşver, yar olmaz ondan sana.

1|0
    0|0
  • Sen Tarık abiye aşık olmuşun haberin yok.

0|0
    0|0
  • hiç bişey cocuk seni kardeşi gibi görmüş işte yani yanlış anlamada başka şeyler cıkarıyorsun işin içinden

0|0
    0|0
    • evet kardeşim o da abim :D

• yani de banada abi demen gerek bende 24 yasındayım :)

hem öyle olsaydı cocuk bana abi deme derdi ayrıca kardeşim de demezdi kapiş senin hüsnükuruntun

• Tamam da tarık abine oğlan deme yalnış anlıcaz

0|1
    0|0
  • Oğlan kelimesi de ilginç bi anlam katmamış değil :D

0|0
    0|0
  • :) seni istiyor olamazmı

0|0
    0|0
  • olay ne kardeşim?

0|0
    0|0
  • Sorduğun soruyu seveyim

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir konuşma tarzı ya...oğlan ne demek arkadaş ya...saçma sapan bişeyler karalamışsın...

0|0
    0|0
    • ne var konuşma tarzımda yahu ne deyim başka yaaa offf sanki yani hiç duymadıkları kelime gidin allahınızın aşkına yaa

• Oğlandan sonrasını ciddiye alıp okumadım oğlan nasılsa

0|0
    0|0
  • Tarık abin sana bi gün gazoz ısmarlarsa içme derim:))

0|0
    0|0
  • tişortan sonrası yok bende :D bidaha okuym

0|0
    0|0
  • Elinde ki klavyeyi yavaşça bana uzat daha fazla kimse zarar görmesin hadi evlat .Rıza baba mode on.

0|0
    0|0
    • :d heyecandan ölüym ne yapyım

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...