Reenkarnasyona inanır mısınız?

Düşünün mesela doğmadan öncesini hatırlamıyorsunuz öldükten sonrasınıda hatırlamayacaksınız ama bu hayatta yaptıklarınızın iyi veya kötü bir karşılığı olarak hayallerinizde istediğiniz hayat yada tam tersi bir sonraki hayatınızda size veriliyor ?

Arkadaşlar lütfen yorumlarınızı önyargısız yapın özellikle dini inançlara dayalı kült yorumlar yapmayın teşekkürler :)

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• vlla ne olur bilemicem ama iyide olsa kötüde olsa galiba en iyisi neyi hak ediyorsam o olsun bence :D

0|0
    0|0
  • çocukken inanırdım da artık saçma sanki

0|0
    0|0
  • ben inanıyorum daha doğrusu inanmak istiyorum öldükten sonra yok oluş ürkmeme neden oluyor

0|0
    0|0
    • öldükten sonra reenkarne olduğunu hatırlamayacaksın ama tıpkı doğmadan önce hatırlamadığın gibi yine de ürkütür mü ?

• beni ürküten reenkarnasyonun olmaması zaten.. umarım vardır

• İnanmakla inanmamak arasındayım ama mantıklı düşününce olumlu gözle bakıyorum.

0|0
    0|0
  • İnanıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bana verilen bu hayat bi sonu olduğu için bukadar kıymetli zaten sonra hatırlamıcaksam şimdi neyin cevabını verıcem çünkü sonraki ben ben olmcıam ben ben olmayan bi ben hakkında nasıl yorum yaparım :D

0|1
    0|0
  • -birdahakine kiralsin be ogluuum

0|1
    0|0
  • Bazen inanırım.

0|1
    0|0
  • olsa heralde ben bir sonraki hayatımda böcük olurdum.

0|1
    0|0
  • Sadettin teksoyun yurdum insanının kafasına soktuğu elementten ibarettir

0|0
    0|0
  • Ben inanmıyorum, ama öyle bişey olursa bidahaki hayata tavşan olarak gelirdim heralde:)

0|0
    0|0
  • pek mantıklı gelmiyor, semavi din mensubu olarak, öyle birşey olsa hangi hayatın hesabı sorulacak

0|0
    0|0
  • Böyle Bırseye Inanan Insada fındık kadar beyın Olduğunu Düşünmuyorum.

0|0
    0|0
    • peki sence neden olamaz ?

• hayır ama sen bunu bilmiceksin zaten düşünsene herkes önceki yaşamını hatırlasa zaten reenkarne saçma olurdu :)

• Hersey Bır tarafa bana mantıklı gelmıyo =)

Yükleniyor...