Hiç fitnessa gitmedim gidenler bakabilir mi?

Hayırlı akşamlar, daha önce hiç fitness salonuna gitmedim. Kayda değer bir spor geçmişim de yok. Soracağım şu ki, ramazan ayında fitness salonuna gidilebilir mi? Lys hazırlık döneminde oldukça kilo aldım. Gidilirse bunu iftardan sonraya mı bırakmalıyız? Bilenler bir yardımcı olursa iyi olur

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• vücut geliştirme yapmicaksan kilo vermek üzerinde kardio ağırlıklı çalışıcaksan iftarda az yiyip daha sonra yapabilirsin tabiki. kas yapma derdindeysen olmaz çünkü ciddi anlamda beslenme gerektirir boşuna efor sarf eder kendini yorarsın

0|0
    0|0
    • yokk sadece olulan yağları yakmak istiyorum. Memelerim ve göbeğim çıktı Onların olmadığı o eski halime dönmek istiyorum

• valla yaklaşık bir 2 3 senen kadar eksik dostum :D bir hayat tarzı bildiğin uykunu planını yediğini içtiğini hepsini ufak ufak ayarlıyosun düşünüyosun. çoğu kişi başlar 1 ayı zor görür 2. ay görürsen benim gibi en az 2 sene gidersin büyük olasılıkla :D ramazandan sonra tabiki ramazanda boşa kürek çekersin zaten

• eyvallah kardeş o zaman ben şimdilik ufaktan ufaktan ben yemeğime dikkat etmeye devam edeyim :) ramazandan sonra da başlarım :)) eyvallah

Kızlar Ne Diyor 2

• Iftardan once zor ya bide altyapinda yok. iftar sonrasi git bence hic o toplara girme yani

0|1
    0|0
    • Anladım teşekkür ederim :)

• İftardan sonra aynen

0|0
    0|0
    • peki ramazan ayına özel gece geç saatlere kadar açık oluyor mu salonlar?

• Çoğu 11e kadar açık oluyo ramazanda ama iyice araştır derim ben :)

• peki teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...