Sizce çalışmalı mıyım babasının yanında?

erkek arkadaşımın babası okul servisi şöförlğü yapıyor yanına bir bayan lazımmış çocukları indir bindir vs bende su anda evdeym ve paraya ihtiyacımz var annem cok zorlukla çalışıyor bende yardmcı olmak istiyorum erkek arkadaşımda çalışıyor bende çalışmak istiyorum ama babasının yanı olunca biraz tedirginm yani zaten bizim ogluyla arkadaş oldugumuzu felan biliyor ama napyım sizce saçma olur mu

Güncellemeler:
erkek arkadaşım başka bir yerde çalışıyor arkadaşlar

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• hayır calısma.. baska bir iş bul kendine.

0|0
    0|0
    • neden ?

• senin icin daha iyi olur. o erkek arkadasınla evlenecek değilsin. yarının ne getireceğini bilemezsin. ayrıca kendini neden buna mecbur bırakasın ki..

Erkekler Ne Diyor 6

• kesinlikle çalışma yarın bi gün iş yüzünden bişey söyler aranız bozulur. iş başka arkadaşlık başka başka iş bul :)

0|0
    0|0
  • yani adamda tedirgin olur sende tedirgin olursun :) benden demesi:.

0|0
    0|0
    • neden adam tedirgin olsun ki

• ya bi defol ben erkek arkadaşım serviste mi çalışıyor dedim ?

• yukardaki yazıyı oku sonradan gücelleme yaptın ... madem erkek arkadaşın başka yerde çalışıyor ozaman babasnını yanında çalışmanda bir sakınca yok ve bence iyide olur ..

• gayyet normal kayınbabanı yakından tanırsın ve tabi onlarda seni daha çok benimser

0|0
    0|0
  • hayır gayet uygun .

0|0
    0|0
    • uygun mu bilemedim ki ya :(

• sen çalışıyosun nerde çalıştığın kimin yanında çalıştığın lanet birer isimden ibaret .d

• Ben olsam sevgilimin her gün yanımda olmasını isterdim ama ..Biraz özlem gerekir bence çalışma ..

0|0
    0|0
    • ben babasının yanı diyorum ne alaka ya ?

• Pardon erkek arkadaşınında babasının yanında çalısıyor anladım ..

• hayır degil öyle

• yok ya cocugn içide rahat eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer sevgiline tam olarak güvenecek kıvama gelmediysen çalışma çünkü sana bir şey yapmayacağının garantisi yok. Araba adamın elinde olcak ve sen içinde olcaksın. Kimin ne yapacağı bilinmez.

0|0
    0|0
    • canm erkek arkadaşım orda çalışmıyor başka bir işte çalıyor ayrıca merak etme öyle birşey asla olmaz

• Çalışmadığını anladım zaten. Ama sonuçta babası, pekala bir yerde gelip arabaya binebilir ve kapıları kilitleyip seni götürebilirler. Ben her açıdan düşünürüm kimseye güvenme derim ki ne olaylar duyuyoruz.. Güvenip güvenmemek sana kalmış=)

• olmaz ya .baska işmi yok ilişkinin suyu cıkar bence laçkalasır

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşım serviste çalışmıyordiyorm hem alışmısınız bi ilişkinin suyu cıkar o sizin için öyle ve ayrıca erkek arkadaşım başka yerde çalışıyor

Yükleniyor...