Suçum olmadığı halde üstüme geliyor :/

Bütün manyaklar beni buluyor heralde konuştuğum biri var flört ediyoruz gibi ama ben çok sıkıldım sürekli benim hareketlerime konuşmalarıma taş atıyor abuk sabuk konuşuyormuşum sinirleri bozuluyormuş hep böyle hep ben birşey yapmıyorum birde hep beni ters anlıyor bana böyle biri denk gelmedi hayatımda hiç erkek gibi değil hiç cins cins konuşup morelini bozuyormuşum sana patlıyorum uzamasın diye neyse bakalım diyorum hayır neyse değil abuk sabuk konuşmadan konuşalım diyor sinirlerimi zıplatıyor gerçekten bütün gün canı sıkkın mı ş mesaj atmıyor ben atıyorum suçlu oluyorum yetet ya valla bıktım kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyor beyfendi konuşmıyım diyorum ama kendi hatalarını anlası sonra bırakıyım diyorum acayip sinir oluyorum yoksa bir suçum yokken böyle davranması beni bunaltıyor ben ona öyle davranınca düzgün konuş ben erkeğim diyor salak mıdır nedir sizce ne yapmalıyım ne tarz konuşmalıyım?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ya anasının her dediği yapılan tek oğlu , ya da senin tüm savunma duvarlarını ezerek çökertmeyi seven bir sert erkekçi .

İkisi de yaramaz, postanı cidden ortaya koy , erkek bi yeriyle değil yüreğiyle mertliğiyle olunur de ve işi bitir.

Giderek sana kendini kaybettirir bu, istediğini de ya güzellikle ya da baskıyla alır. Ezilmeyi sevmeyen biri isen , daha fazlasına gerek var mı sence?

0|0
    0|0
    • yok tabikide ben konya diyorum o anya diyor tepkimi koyuyorum özür diliyor sonra gene aynı bir iyisin bir kötüsün diyorum

• Bir beylik laf var : sen daha iyilerine layıksın ... cidden oylesin bence ...

Erkekler Ne Diyor 5

• konusmayı bırak. neden bu stresi cekiyorsun ki ? gerginlik senin tercihin değilse yoluna bak.

0|0
    0|0
    • Bırakıyorum tekrar senden kopamadım diyor hayır neden böyle bu anlayamadım

• bunlara aldırış etme kendini kullandırtma. sana saygısı olan hataysını tekrarlamaz.

• hakkaten gercek hayatta da boyle konusuyorsan adamin sinirleri bozuluyordur

0|0
    0|0
  • sen tarzını değiştirme erkeğini değiştir :)

0|0
    0|0
  • ee dürüm nerde

0|0
    0|0
  • gelsin gelsin bişey olmaz idare et sadistlik var demek benim gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• okurken bana fenalık geldi,allah sabır versin dıycem,sabır da bir yere kadar:)valla önce kendi ruh sağlığını düşün,kendini yani.başka adaylarını değerlendir.boşver.

0|0
    0|0
  • kendi haline bırakmanı tavsiye ederim.trip atarsa sende at.kıymetini anlicaktır.illa köpek gibi yalvartmak gerekiyor

0|0
    0|0
    • Sonra hiç birşey olmamış gibi davranıyor sevgili olsak deli gibi sevsem hadi neyse dicem ne yapmaya çalıştığını ciddi anlamda çözemedim

• ugrasma boşverya

0|0
    0|0
  • vay bee salak kimdi anlaşılmıyor 'daaaa

0|0
    1|0
Yükleniyor...