Vücüt geliştirme yapıyorum kızlar harbiden aşırı kası sevmiyor mu?

yaklaşık 1 yıldır vücut geliştme sporuyla uğraşıyorum uykum, yemeğim, giyim tarzım tamamen değişmiş durumda ve bu sporu güçlenmen fiziksel gücü hissetmek için yapıyorum. başladığımda ve devam ettiğim süre zarfında asla kızlar için yapıyorum fikrine kapılmadım hatta kick boks vs gibi sporlarlada pekiştirmek istiyorum. fakat bir kaç duyum aldım ve kızların aşırı kas yapısına sahip erkeklerden hoşlanmadığını söylediler. fakat ben devam etmek limitlerimi zorlamak istiyorum var mı böyle bir olar?

• evet
    A seç
  • hayır
    B seç
  • yoğaamına
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Yoğaamına olsun

0|0
    0|0
    • bencede yoğaamına ne alakası var aşırı kasla sevmenin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• ben kadınların erkekler gibi mükemmelliği aradığını düşünmüyorum. oturup kalkmasını bilen, giydiklerini dikkat eden , absürtlükten uzak olan, davranışlarıyla çevresi tarafından bir değeri olan, her an tebessüm edebilmesine yardımcı olan, göründüğü gibi olan ve birazda vücut olarak kendine dikkat eden birisini arar. ve bunun için protein tozları vb seyleri tüketmenize gerek yok düzenli spor yapın ve asla göbek yapmayın yeter. bence :D

0|1
    0|0
  • Steroidsizse sikinti yok ama steroidi basip ayibogan gibi gezmeyin nolur ya kollariniz kapanmiyo resmen

0|1
    0|0
  • ben abartılı kaslı vücudu sevmiyom

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Asiri kas itici geliyor bana

0|0
    0|0
    • why?

• Yani ne bileyim boyle bir yerden sonra damarlar belli oluyor ya o andan sonra ilerletildiginde igrenclesiyoe benim gozumde

• zaten biz o noktadan sonrasını nirvanaya ulaşmak olarak tanımlıyoruz ve o raddeye gelmek hemen olan bişey değil en azından 10 sene belkide daha fazlasını ister.

• Aşırı değil tadında.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tadında bırak

0|0
    0|0
  • -2 senede vücut geliştirme yapıyorum kardeşim çok aşırı bir kas görüntüsü yok. sana da tavsiyem olmasın. aşırı kas görüntüsü genelde itici, çirkin bulunur hemde bırakınca aşırı sarkma ve görüntü kirliliği yapar.
    -genelde bazı kızlar kabul etmeselerde geneli kastan hoşlanıyolar aşırı olmadığı sürece ama ciddi düşünüceğin bir kızda kas takıntısı olmamasına dikkat et o kaslar gidici, o kız da gidici olur :D

0|0
    0|0
    • valla 1 buçuk senedir konuştuğum bir kız var henüz öyle bişey söz konusu olmadı ama aşırı sevmediğini dile getirdi. ayrıca 2 sene gibi süre zarfında ortalama bir vücuda sahip olman lazım kişinin antreman disiplinine bağlı misal ben haftanın 6 günü antreman yapıyorum ve benden bir kaç önce başlayan bir çok kişiyi sollamış durumdayım. aşırı kastan kasıt mr olympia gibiyse itici olduğu doğrudur o kadarından bahsetmiyorum en azından lazar angelov scott adkins gibi bir vücut yapmak hedefim.

• hedef ne kadar büyükse başarıda o kadar büyük olur :D kendimi weapon x yapıcam bir kaç tanede dövüş sanatında usta olmaya bakıcam :D

• iyi bakalım kolay gelsin :D

• kesinlikle evet dostum. Kadınlar öyle dag gibi kasları sevmezler hafifi bir yapı olsun yeter diorlarda cok nadir bir kısmı kas olsun der

0|0
    0|0
  • Fit vücüt severler.

0|0
    0|0
  • Hepsinin içi gidiyor Mr Olympia kadar olma yeter steroid basıp sınırlarını geçme yeter

0|0
    0|0
    • yo zaten stereoid pomba gibi hava basmaktan başka bir işe yaramıyor. ben gerçeken fiziksel doğal güç istiyorum mr olympia değil ama onun böyle yan sanayisi gibi olsam yeter bana :DD salonda güzel abilerimiz var böyle güç antremanında 250 kg falan kaldırıyolar acayip özeniyorum :D

• Evet knk

0|0
    0|0
Yükleniyor...