Beşiktaştaki "feda" muhabbeti nedir biri bana açıklayabilir mi?

"feda" olayını biri bana anlatabilir mi? sürekli o konuşuluyor forma-tşört alınıyo ama ben konunun ne olduğunu bilmiyorum yardımcı olun lütfen

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• FEDA’NIN HİKAYESİ

Doktor Enver Bey, hasta yatağında yatan Şeref Bey’e “Ah dostum Şerafettin… Hastasın biliyorsun. Yatakta olman gerekirken hala Beşiktaş hala Beşiktaş. Beşiktaş seni öldürecek bu genç yaşta dostum” der. Şeref bey ince bir sesle “FEDA” der ama kimseler duymaz…

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hahahah :) iyiydi ya

0|0
    0|0
  • Feda etmeyen veda etsin diyoruz.

Şeref Beyide saygıyla anıyoruz !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Maddi sıkıntıdan dolayı, oyuncuların sözleşmelerinde yazan miktarları düşürüp, daha uygun maaşlı sözleşmeler imzalandı.İmzalamak istemeyen gönderildi ya da kadro dışı kaldı..Bu projeye feda diyorlar işte..

Bir de Şeref Beyle ilgili hikayesi var da o rivayet gibi bir şey anlatmaya gerek yok..

1|1
    0|0
    • Yukarda da hikaye anlatılmış zaten..Projeye feda denilmesinin sebebi o hikaye..

• Feda bir ruhtur, ruhun yeniden bedene girmesidir. İyi günde değil kötü günde desteklemektir. Yıldız kadrolara değil formaya beste yapmaktır. Cebindeki son parayı Beşiktaş'a harcamaktır. Aşık olmaktır lan büsbütün aşktır !

0|0
    0|0
  • Alın verin ekonomiye can verin

0|0
    0|0
  • feda ediyolar neyi parayı nasl t-shrt alarak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...