Adamı seviyor mu yoksa parasını mı yiyor?

Bir kız var sevgiliside var ama kızı çok seviyorum kızın sevgilisin kızdan 7-8 yaş büyük ve biz kızla 18 yaşındayız..Kızın sevgilisi malın önde gideniymiş..Kızı hep mutsuz ediyor..Ama aralarında 2 yıllık bi ilişki var..Çocuğun sevgilisi tipi kaymış birinin teki..Ama adam 25 yaşında işi gücü yerinde kıza habire para yolluyor tablet falan almıs geçen..Kız iyi geçiniyor adamdan..

sizce adamı seviyor mu ? Yoksa parasını mı yiyor ?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• parasını yiyor sana bakar mı bilmiyorum

0|2
    0|0
    • Ama sürekli onu seviyorum falan diyor ..

• Adam zengin demedik hoş sadece işi var biz öğrenciyiz..Ama gene yiyoryani kredi kartı kızda artık düşünün kızda istedigi zaan para çekiyo yanımda ..

• işte kolay hayata alışmış kız

Kızlar Ne Diyor 9

• parasını yiyiyor olabilir ama arasında olanları bilemeyiz tabiki belki kızın parada pulda gözü yok çocugu çok seviyo ama çocuk bunları yapıyoda olabilir eğer çocuga bana para yolla bana onu al bana bunu al falan diyosa mevzu paradır .bigünde arkadsın ondan para istesn bakalım ozaman herşey belli olur

0|0
    0|0
  • :) cevabini sen vermissin zaten. ya da sen kizi kiskandigin icin (sevginden) böyle düsünüyor ve bize böyle yansitiyor olabilirsin. Bu yazdiklarini sen mi diyorsun yok sa kiz mi sana diyor?

Eger sen diyorsan, dedigim gibi kiskanclik yapiyor olabilirsin, ama kiz diyorsa, belli ki adami kullaniyor. Üzücü bir olay bence.

0|0
    0|0
  • parasınıı yiyorr bencee D:

0|0
    0|0
  • parasını yiyor tabi .genç kızların yaşça büyüklerle çıkmasının sebebi klasik .boşver öyle kızdan sana hayır gelmez kardeş

0|0
    0|0
  • bencede para yiyiyor... sevseydi o hediyeleri kabul etmezdi ...her hediye de kabul edilmez herşeyin bir zamanı vardır...

0|0
    0|0
  • Taniki parasini yiyor,

0|0
    0|0
  • Kız adamı yiyor, adamda kızı :)) bu kadar basit dostum..

0|0
    0|0
  • her ikisidir belki

0|0
    0|0
  • Kızın sevgilisi malın önde gideniymiş.. << bana kalırsaçocuğu kötüşüyot belki seviyodur bilemeyiz ama sana yedek gözü ile bakıyor sanki ufaktan onu kötülüyor

0|0
    0|0
    • Kızın sevgilisi malın önde gideniymiş.. << bana kalırsa çocuğu sana karşı kötülüyor belki seviyodur bilemeyiz ama sana yedek gözü ile bakıyor sanki ufaktan onu kötülüyor

Erkekler Ne Diyor 7

• parasını yiyo tabiii ne olcak başka aldatırda onu merak etme sen

0|0
    0|0
  • kız adamın parasını yiyor adamda kızına* yiyor ve böylece mutlu oluyorlar sana da eline alıp gezmek ve bu sitede içini dökmek düşüyor

0|0
    0|0
  • alan memnun veren memnun bize ne

0|0
    0|0
  • Kısa cevap yazayım, evet parasını yiyor.

0|0
    0|0
  • yıyor dostum yıyor

0|0
    0|0
  • Bir hollandalı vakası daha :)

0|0
    0|0
  • adam kızı yıyordur kızda adamı ben bunları cok gordum karslıklı memnunıyet

0|0
    0|0
Yükleniyor...