Onu tanımak ister misiniz veya önemsemez misiniz?

Beyler size gayet düzgün bi şekilde yaklaşan ve sizden hoşlandığını düşündüğünüz kız için ne düşünürsünüz onu tanımak ister misiniz veya önemsemez misiniz neye göre bunları yaparsınız?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• bak biizm okulun tum kızları bana yanık:hatta sırılsıklam olanlar var:ve ben asla gitmeedim bir kızın yanına hep kızlar geldi ynaıma konusmak istedi:cesaretliydiler:yani ben asla gitmem onlar gelir:seviyorsa gelsin:ama yine hepside aynı cevabı aldılar:SEVGİLİM ANNEMDİR SEVGİLİ İSTEMİYORUM DEDİM :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Medeni durmuma bağlı :

Yalnız isem: Direk ilgilenirim. Hiç dolandırmadan girerim mevzuya.

Bir sevgilim varsa : Look oynamak için yine ilgilenir kafalarım. (Ne yapayım iki kızla look oynamak çok eğlenceli :)))

İki sevgilim varsa : Okey'e dördüncü olsun diye ilgilenirim.

Üç sevgilim varsa : Stack over flow hatası verir hiç dönüp bakmam..(ee kapasite bu kadar.)

Ya biliyorum cevap saçma oldu ama soru da saçma yani. Hoş bi kızla kim ilgilenmez ki?

0|0
    0|0
  • dirke kişisel bir soru

birazdan her kafadna ses çıakrcasına yorumlar gelecek

bunlar aklını bulandırmasın

çözüm

tanımak istiyorsa geliir yanına

istemiyorsa zaten hiç bakmaz

ama ne ileri nede geri adım atmıyorsa

kendini ağırdan satmaya çalışıyordur

0|0
    0|0
  • Hoşlandığını düşünme gibi bir durum olmaz asla. Ya gelir ilgisini söyler yada öyle takılır boş boş. He gelir hoşlandığını, ilgisini söylerse; karşısındakine de onu nasıl görüceği ile ilgili seçenek vermiş olur. Öyle bir durumda tabiki tanımaya çalışırım. Ama öyle hoşlandığını belli etme bilmemne falan değil gelip açık açık söylicek. Diğer türlü oyunlar olursa boş boş takılır öyle dediğim gibi.

0|0
    0|0
  • Tanımak için şans verdiysem de şimdiye kadar sonuç hep olumsuz oldu. Sanırım sonuca odaklanmak bana cok aykiri bir durum. Olayın doğal seyri ve randomluğu bozulduğu an yapım da bozuluyor. Doğal halimle seyredip, tüketiniz diye not düştüm :*

1|0
    0|0
  • hayatımda biri yoksa tanımak isterim eğer ben istemiyorsam onunla sevgili olmayı o zaman karsı tarafı incitmeden olmayacagını anlatırım eğer bende hoşlanırsam devamını getirmeye calısırım

0|0
    0|0
  • Çok iyi,çok güzel şeyler düşünürüm <8

0|0
    0|0
  • canlı odaya geçerdim gerçekten

0|0
    0|0
  • oncelıkle sen bır yaklas kı cıddıyetıne ve sammııyetıne ınanıyım sonra cevaplarım...

0|0
    0|0
  • hoşlanma durumuma bağlı, hoşlanırsam tanışırım

0|0
    0|0
  • tabiki de tanımak isterdim..

0|0
    0|0
  • Aklımdaki düzgünlükle yaklaşırsa tabi ki tanımak isterim.

0|0
    0|0
  • şahsen ben gözlerine bakarım gözlerinden hoşlanırsam tanısırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...