İddadan zengın olunurmu? olunursa o paradan hayır gelırmı ben cunkı 375 bın aldım 10 ms 0 tuturdum ne dusunuyorsnz bu durum hakkında?

benden daha ıyısı yok bu dunyada onun ıcın parayı 5 e katlayıp 1 5 trılyonakadar cıkartıcam sonra zaten ıdda bayı bearberlk oranlarını dusurur benı durdurmak ıcın

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ruyadan uyan kardesım

0|0
    0|0
    • oncelıkle ufaklı haddını bıl terbıyenı takınnnn senın o hayır gelırmı dedıgın paranın 4 katı miktarta parayı ben kendı emegımle kazandım ve dairelerim var kıra gelırım var kendı hakkımla kazanıyorum atarsın net hesabındaysa veya iddiaa bayıdeyse kupon un resmını atarsın ama fake olmadıgını kanıtlar bir sekılde eyvallah buyuksun derız terbıyesızlıkle hakaretle bu iş olmaz parayla imanın kımde oldugu bellı olmaz hadı sımdı gule gule

• Olm al öyle konus ben yalan falan soylemıyorum istersen gel istanbula misafirim ol tapuları ruhsatları gor sus kapa cenenı gel burada ozur dıler ben kapı acık

• la bebeler napıyonuz burada :))

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim gene mi sen yaaa :D iddaadan 375 bin alsan şu anda burada iddaadan zengin olunur mu diyorsun? Senin sayende gülüyorum :D :D Bırak böyle palavraları yaa.. Şimdi git dersine çalış

0|0
    0|0
    • la tuttu malmsn

• her ısın puf noktası vardır takımlar maça çıkıyor berabere kalıcagını bılmıyorlar ama ben bılıyorm benım ıcın ms0 bankodur beraberlıge banko dıyen tek ınsanm <3 196 205 2 sıde berabere gelıcek bak ben ayarladım maçları

• 196 205 ms0 takıpte kal bakalm bu 2 mac berabere gelmezse ıdadayı bırakıcam hadı bakalımn

• zengin olmak mümkün dğeil anca şansına istisna 2 3 kişi çıkarr

0|0
    0|0
  • he he, atlayın sazanlar para verin de ona bir daha ki kupona ortak olun haydi

0|0
    0|0
Yükleniyor...