Kapısına dayansın mı?

merhaba arkadaslar ben sizlere bı arkadasımın icinde bulundugu durumdan bahsetmek istyrm ve cevabınızı beklıyorum :) smdi ünv. ögrencisiyiz arkadasım yaz tatili dnemi boyunca bizim okuldan bi cocukla nette tanısmıs konusmaya baslamıs snra okul acıldıgında cocukla yuz yuze görustuler cocuk tanısmadan snra cıkma teklıfı ettı bı gun snra basıt bı nednle ayrıldı. snra tekrar barısıp ıkı gun gectı ve tekrar ayrıldı. arkadasım sevdıgını söylüyo ama ne yapacagını bılmıyo sizce ne yapması gerekiyo?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• cocuklugum super marionun manitayi kurtarmakla gecti buyuduk burda liseli ergenlerin manitayi kurtarmaya calisiyoruz aliskanlik oldu galiba

0|0
    0|0
  • çocuk resmen gönül eğlendiriyo durum buysa gerçekten sevse ota boka ayrılmaz aşkının peşinde koşar yani

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum ama unutamıyorum dıyo bızımkı

• ama su bı gercek kı ögrendıgımıze göre cocukta arkadasımın yasadıklarnn aynısını yasıyo su an oda baska bı kz yuzuneden acı cekıo yanı arkadasıma yaptıklarınn aynısını bı baskası ona yaptı

• afedersin ama o çocukta asıl piçlik bence o çocukta senin kız arkadaşında diğer kızı unutmaya çalıştı

• o adam vermesi şartmı? adam dallamını tekiymişki git gel yapıyor,arkadaşında illaki ona verecem diye tutuşuyor ya piyasada adammı yok?

0|0
    0|0
    • yaa aslnda durum bariz ortada ama arkadasım anlamak istemiyo iste sanki gözleri kör olmus

• hayır konuyu +18 e çekmek değil işin özünü anladıysanız zaten +18 lik bir cevap olmadığını anlarsınız...umarım hatasından en kısa zamanda döner.

• öyle olmasını ümit ediyorum.

• kız arkadaşında harbiden saf desem saflara ayıp olur bırak ya

0|0
    0|0
  • ne bu ya ayrıl barıs cocuk oyuncagına dondu anlasmadıkları belli tamamen bitirmesini tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Hmmssssssssssssss.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...