Ya ben, ya arkadaşların? Seçim yap.

Seni kimseyle paylaşmak istemiyorum diyerek tüm arkadaşlarımı silmemi istedi.

5 aydır ayrıyız.

Oda bende çok kotuyuz.

Arkadaşları hep ağladığını vs söylüyorlar :/

Ama çıkmaz sokaktayım.

Arkadaşlarım 10 - 11 yıllık vs.

O ise hayatımın anlamıydı.

Aylardır arkadaş bile değiliz. Ve her gün birbirimizi görüyoruz.

Aylar sonra bize yakın bir yere taşınacaklar ve daha sık görecem heralde :(

Dayanacak gücüm kalmadı.

Ne yapcam bilmiyorum.

Özledim mesajı bile atmaz.

Takıntı ve inatçılık çok fena durumda kendisinde.

Yazdığımda da 1 saat konussak tekrarlıyor isteklerini ve ardından yine bitiyor konuşma.

Anti depresan mı kullanmalıyım ?

Nerden alabilirim ?

Çıkmıyor aklımdan :/

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Yapma arkadaşım aynı şeyleri bende yaşadım arkadaşlar sonra onu yapma bunu yapmaya dönüşüyor en son bir bakıyorsun hayatını sen değil o yaşıyor.Yada yaşa belli süre sonra zaten olmayacağını görüceksin vekaçmak isteyeceksin o zamanda ayrılmakiçin zorlanıcaksın buna adın kadar emin ol...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kızlardan vazgeçeceksin olum kural bu..

0|0
    1|0
  • Kadın sevdiği adamı kimseyle paylaşmak istemez sevgilini tercih etmelisin eğer 10 11 yıllık arkadaşların erkekse bişeyy diyemem normal yada arkadaşlarını sevgilinle tanıştır güvenini kazan birşekilde :):)

0|1
    0|0
  • çok arkadaş bulursun belki ama...

onun gibi bi sevgili bulamazsın yada tamtersi ?

seçim seninn..

sonuçta o yokken senin arkadaşların vardı ...hayatına müdahele etmesine izin verme..

0|0
    0|0
    • Onun gibisini bulamam evet.

İlk aşkı'yım galiba.

Benden önce biriyle çıktı.

Öpmek yasak - Elini tutmak yasak - Lise dışı buluşmak yok.

Bir eve bırakırdım arada.

Sabah:

Bitanem günaydın

Hadi uyan artık çok özledim

Yaa hadi uykucu

Gibi mesajlarını özledim.

Ben uyurken 37 mesaj atmıstı bir ara...

Yeride dolmuyor ki. Unutmak istemiyorum açıkçası :/

• ya bende bir kızım ama bu kadar bağlanmayın şu kızlara bırakın onlar size bağlansın...

• Oda bağlanmış zaten.

Seni kimseyle paylaşmak istemiyorum. Kimse seninle konuşun istemiyorum. Hatta elimden gelse alıp saklıcam seni benden başka kimse görmesin. Seni herkesten kıskanıyorum. Seni her şeyden çok seviyorum. Hatta konuştuğumuz gnlerin ertesi günü ancak ablama anlatıyorum. Ancak biriyle konuşabilecek duruma geliyorum.

link

Attığı mesajlar

• Ben bütün arkadaşlarımı sildim, şu an sadece 3 tane arkadaşım var.. Ve buda onun tanıdığı insanlar.. Bence bi düşün derim..

0|0
    0|0
    • Hiç kimse ondan değerli değil ki.

Tüm arkadaşlarım bilir.

Ben onla çıkmadan önce çıktığım kişiye şu an sevdiğim kızın en değerlim olduğunu derdim hep.

Her şeyim olarak bilirlerdi.

Çıktık. Sonuç bu.

• Bole bi istekmi olurmus..bu sevgideğil..bu bencillik..once arkadaslarini der sonra ya ailen ya ben der..kimsenin esiri değilsin..paylasamiomus..

Sinirlerim hopladi ya :)

0|0
    0|0
  • Tercihi sunan insana yol ver.

1|0
    0|0
    • Hep bunu yapıyorum..

Nefret ettiğim konuşmadığım biri için ya ben ya o deseler o derim. Çünkü tercih sunuyor. Ama o farklı işte...

• arkadaşların yerini hiçkimse tutamaz

1|0
    0|0
  • ılerde senı eve de kıtler bu benden soylesı, çarsafa gır derse sasma.

0|0
    0|0
  • takma kafana hayatı fantala :)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Senin durumunda olmak iiterdim. O saniye ''arkadaşlarım'' diyip girdiği depresyonu izlemek son derece keyfini çıkarırdım.. Böyle bir zihniyetteki biriyle ilişkimi sürdürmem zaten. Ayrıca sevgilinin bunun söylemesindeki en büyük hata senin tabi. Arkadaş ve sevgiliyi belirli bir çizgide tutarsan böyle bir soruyla karşı karşıya kalmazsın.

0|0
    0|0
  • hiç bir hatun beni arkadasşlarımdan uzaklaştıramaz ne hatunlar geldi gitti ama arkadaşlarım hala yanımda

0|0
    0|0
Yükleniyor...