Neden sürekli birbirimize zarar veriyoruz?

İlk defa bir aracı ile güzel bir kızla tanışma durumumuz oldu. İlk hafta aracı buluşma saati geç olduğu için erteler, ikinci hafta dışarıda fırtına vardır yine aracının ağlaması sebebiyle mecburen buluşmayı iptal ederim. Daha sonra facebooktan ekledim kızı, kabul etti. Sonra bir mesaj attım. "merhaba nasılsın? öncelikle cumartesi günü için üzgünüm, umarım tekrar görüşme fırsatımız olur sevgiler vs.vs" 3 gün olur mesajı gördüğü halde cevap yazmaz, ben emin olmak için "rahatsız etitğimi bilmiyordum kusura bakma" mesajını atarım, bu mesajı da okur ancak yine cevap yok.

Odunluğuma verin, benim aklım almıyor. İnsan olmanın olmazsa olmazı "iletişim kurmak" neden zor gelir insanlara. Soğuk veya sıcak bir mesaj atsa zaten yoluma giderim.

Burada bunu sormamın sebebi, acaba bilgim dahilinde olmayan ama sosyal toplumda yakın zamanda süregelen bir olgu mu var? Varsa bunu mevcut sebebi nedir ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Çıktıgı yada görüştügü biri varsa ondan cevap vermiyodur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• görüpte cevap vermemesi gönderdiği bir mesajdır.

sadece iletilememiş

0|0
    0|0
    • iletimese, neden ikinci mesajımı atıp tüm bağlantı mı koparıyorum. Kaldki ekleme talebini kabul etmeseydi... Daha akıllıca olurdu bence.

Erkekler Ne Diyor 1

• sorunda burda zaten hacı naz yapıp kendini geri çekmeyi distur edinmiş bazıları ilk önce bu kafayı değiştirmek lazım fazla nazda aşık usandırırmış en nihayetinde arkadaşlıktan çıkar zaten son mesajında diyecegini demişsin o yolna sen yoluna en güzeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...