Galatasarayda Sabri Sarıoğlunun Sözleşmesinin Uzatilip Maaaşına Zam Yapılmasını Doğru Buluyormusunuz?

Ergin Atamanin maaşini düşüren ve tekerlekli basketbol takımın maaşını ödemeyen yönetim Sabriye zam yaptı. Bu hareket Gs taraftarlarini adeta çileden çıkarttı. Galatasaray taraftarı hem transfer politikasindan hemde Sabri olayı yüzünden Hamza Hamzaoglu ve yönetime tepki gösteriyor özellikle Galatasaray Şampiyonlar liginde başarısız olunursa başta Hamza ve yönetime çok sert tepki gösterecek. İnanmayanlar Webaslana girip yorumları okusun Gs taraftarlari gerçektende çok öfkeli siz Gs yönetimin Sabri kararini doğru buluyormusunuz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Reyiz daha çok lüks araba alır bu gidişle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bulmuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Biseyi unuturoyrsun sabr reyiz gs nin kriz zamaninda maasini almayip ekstradan kulube para yardiminda bulunan bir insan vefali birisi sen baskan olsan boyle birisini kaybetmek istermisin hak ediyor sonuna ladar.

0|0
    0|0
  • Adamlar bir yerde çöpten nimet arayısında neden diceksın sabrının yerıne yenı transfer yapsa 2-3 milyon € bonservis verecek ve 1.6 dan da aşşağıya maaş vermeyecek bir yerde doğru hamle ama sabrı gıbı yaşlı adama yanlıs hamle

0|0
    0|0
  • yapsınlar adam gibi adam sabri reyizz

0|0
    0|0
  • Hakediyor

0|0
    0|0
  • Ben Koyu Fenerbahçe'liyim. Sabri sarioglu kadar Gs Kulübü'nde kendini cikarsiz adayan harcayan kimse yok. Delikanlı adam bakmayin milletin dalga geçtiğine.

0|0
    0|1
Yükleniyor...