Bu kızların bir taktiği falan mı ya?

Ben ona ne kadar iyi davranmaya çalışsam,üzülen ben oluyorum haliyle.. Bu gün de aynısı oldu, törende normalde çıkışta beraber gidiyoruz, halbuki ben yanına sevine sevine gidiyodum çıkış oldu. Beni beklemedi bile, suratıma bakmadın dedim bakmak zorunda değilim dedi. Bişeyin mi var dedim tersledi. Sinirden boğucaktım o noktaya geldim yani. Durduk yere rahat batarmı bu kızlara? Bi akıl verin ya. İlişki rayında giderken soktuğumun bi nedeniyle aramız bozuluyo. Saçmalıklar yüzünden kavga eden sevgililier listesi olsa inanın ilk sırada olurduk. Gittim durağa kadar bıraktım, kendine gel diye bağırdım biraz. Ama nafile. Sonrada arkama bakmadan bindim gittim otobüse. Bu kızların bi taktiği falan mı ya? Yoksa Allah beni sınıyo mu? Anlayamadım yardım edin arkadaşlar bi çare nolur..

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• o sırada biz varız bizi gecebilceginizi sanmıyorum:D

0|0
    0|0
    • Eminim geçeriz arkadaşım o kadar iddalıyım

• aynı durumdayız aynı seyi cekiyoruz malesef sana tavsiyem biraz sakin olmaya calıs ve onunla konus anlayana kadar o bu durumun ne kadar zarar verdiğini

• Yok ya denedim kaç defa, bi yerlerini kaldırmaktan başka bişeye yaradığı yok o ararsa açarım aramazsa açmam yeter kendi kendime de yeterim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Kızla konuşurken falan gördü teee burdan aldım bunun kokusunu sen anlayamadın mı? :D

0|0
    0|0
    • Ya ben birşeyin olduğunu biliyorum. Ama gerçekten hiç bir suçum yok ya. He belki şey olabilir, yağmur yağarken sırada şemsiye açtım kızın biri altına girmeye çalışmıştı. Belki görmüş olabilir.

• Hemcinsimi kandırman için? Haha komiksin :p

• Vereydin iyi olurdu :$

Erkekler Ne Diyor 1

• Kimsenin seni sınadığın yok. Üstüne gitmeye devam edersen ilişkin biter. Belki de çoktan bitmiştir. Kendine iyi bir ders çıkarda bir dahakine aynı hataları yapma.

0|0
    0|0
    • Belkide bitmiştir haklısın kardeşim, kafada bitirmiştir bahane arıyordur. Herşey yolunda giderken saçma sapan bi sebep işte. Ortada bişey yok bi bakıyorsun kavgalısınız.

Yükleniyor...