Sevgilim bugün bana çok öenmli bir şeyden bahsetti.

2 yıldır beraberiz. önceleri herşey normal ve güzeldi son 6 aydır kız arkadaşlarıyla o kadar sık çıkar oldu ki anlatamam. bi gün telefonunda bi mesaj yakaladım ışıl diye kayıtlıydı numara. harıkaydın ben bunun böyle bişey olduğunu tahmin etmıyodum gerçekten de yazıyodu. erkek oldugundan şüphelenıp aradım ve kız çıktı telefona . kız arkdaşım durumu açıklamak zorunda kaldı biseksüel olduğunu benı çok ıstedığını arzuladığını ama kızlara da karşı koyamadığını söyledi. sizce napmalıyım?

Güncellemeler:
ses te edemiyorum sonuçta kızlarla takılıyoo içim rahat yani. ışıl da bunun sevgilisiymiş bi ona gidiyo bi bana geliyo. kız olduğu için ses etmıyorum
arkadaşlar ışılla benı tanıştırmak istiyo. napıyım?

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• olay kız arkadaşının bir yerine bir şey girmesi mi acaba sadece? başkasını arzuluyor, kim bilir ne biçim sevişiyorlar. nesi komik, nesi normal. ne farkeder kızla mı aldatıyor erkekle mi?

0|0
    0|0
    • iyi de benı de sevıyooo... kız olması pekte engel değil yaa bence kız sonuçtaa kıskanamıyo insan

• sen nerden biliyosun ki :(

• valla sağlam trollsün şekerim

• sen insanlara normal baktığın içn kıskanamıyorsun ama kıskanman gerekir çünkü sevgilinin fikri pek öyle değil cinsiyeti sil aklından sni aldatıyor onunla öpüşüyor vs vs aldatmanın cinsiyeti olmaz bırak ondan ne köy olur ne kasaba

0|0
    0|0
  • Bayag guldum

0|0
    0|0
  • eee oha yuhh pess yaa ne fareder kız erkek ıgrenc bsey bee hem kız hem erkek sonucta aldatıyo senı nasıl ıcın rahat edıyoo evlendgndedemıbaska kadınlara gdıcekk vaz gec bnce yol yakınken ıcın nasıl rahat olabılıyoo

0|0
    2|0
  • senin biseksüellere bakış açın önemli..ben ayrılırdım

0|0
    0|0
  • bu nasıl bi kızdır ?

çözüm ayrılık gibi gözüküor.

0|0
    0|0
  • tuhaffff ben olsam ayrılırdım ılerde bı sapığa mı anne dıcek cocukların

0|0
    0|0
  • :( kötü bir durum

0|0
    0|0
  • ya bi git kurmuşsun kafanda gelmişsin!

0|0
    0|0
  • malmısın ? ayrıl tabiki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Siz oturun ben ayakta da giderim diyebilirsin...sadsadsad

0|0
    0|0
    • ışılla tanış, yahu artık farklı bir boyut kazanmış,aşkı sevdayı geçecez o zaman aldığımız zevke bakalım. eeehhh hep karakter hep karakter nereye kadar.

• haklısın valla

• haklıyım tabe, performansa çık. sorumluluk duymadığım biri için kendimi kasamam.

• Lan bu yaşınızda yaşamadığınız sex kalmamış..sende sevgilini bir erkekle aldat...oldu olacak!..

1|0
    0|0
  • Kızlarla takılıyor diye ses etmemişsin ama aldattığını algılayabildin mi anlamadım açıkçası...

Biseksüel olmasında bir problem yok da,aldatmış belli..

1|0
    0|0
Yükleniyor...