Sevgilim bugün bana çok öenmli bir şeyden bahsetti.

2 yıldır beraberiz. önceleri herşey normal ve güzeldi son 6 aydır kız arkadaşlarıyla o kadar sık çıkar oldu ki anlatamam. bi gün telefonunda bi mesaj yakaladım ışıl diye kayıtlıydı numara. harıkaydın ben bunun böyle bişey olduğunu tahmin etmıyodum gerçekten de yazıyodu. erkek oldugundan şüphelenıp aradım ve kız çıktı telefona . kız arkdaşım durumu açıklamak zorunda kaldı biseksüel olduğunu benı çok ıstedığını arzuladığını ama kızlara da karşı koyamadığını söyledi. sizce napmalıyım?

Güncellemeler:
ses te edemiyorum sonuçta kızlarla takılıyoo içim rahat yani. ışıl da bunun sevgilisiymiş bi ona gidiyo bi bana geliyo. kız olduğu için ses etmıyorum
arkadaşlar ışılla benı tanıştırmak istiyo. napıyım?

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 3

• Siz oturun ben ayakta da giderim diyebilirsin...sadsadsad

0|0
    0|0
    • ışılla tanış, yahu artık farklı bir boyut kazanmış,aşkı sevdayı geçecez o zaman aldığımız zevke bakalım. eeehhh hep karakter hep karakter nereye kadar.

• haklısın valla

• haklıyım tabe, performansa çık. sorumluluk duymadığım biri için kendimi kasamam.

• Lan bu yaşınızda yaşamadığınız sex kalmamış..sende sevgilini bir erkekle aldat...oldu olacak!..

1|0
    0|0
  • Kızlarla takılıyor diye ses etmemişsin ama aldattığını algılayabildin mi anlamadım açıkçası...

Biseksüel olmasında bir problem yok da,aldatmış belli..

1|0
    0|0
Yükleniyor...