Her baktığım yerde onu görüyorum. Ne yapacağım ben böyle?

Onu unutmaya çalışıyorum. onu hatırlatacak her şeyden uzaklaştım ama nedense her baktığım yerde onu görüyorum. her tanıştığım insanda onun özelliklerini arıyorum. ona benzemeyen kimseyle konuşasım vakit geçiresim gelmiyo. sanki ekmeğim suyum bitti de ekmeksiz yemek yiyemiyorum şimdi :( ben napıcam arkadaşlar. tam düzeliyorum ayağa kalkıyorum diyorum bakıyorum ki minik bi şey yeniden hatırlatıyo onu. içimde bir şeyler eksik hep. böyle yaşamak çok zor :( napacağım ben böyle?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• yavas yavas olacak hersey acele etme..önce aklın ve kalbini çeliştirmekten vazgeçiceksin aynı hedefi göstereceksin..ardından en yakınındaki seylerden ilişiğini kesmekle başlayacak hersey önce onun hatıralarını yok edeceksin aklına getirmeyeceksin her paramparça olduğunda..basite indirgeyeceksin o yokmuş olmamış ve biraha asla olmayacakmış gibi hissedeceksin ve kalbini soğutacaksın ağırdan ve sessizzce.başlarda ağlayacaksın buruksun ancak alışacaksın zamanla..Alışmak zorundasın..Hani diyor ya sair Unuttuğun herseyde zerre zarar yok sana unutulan düşünsün hergün zihnine kazıya kazıya...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• "Bir insanı unutabilirsin, bir insanın sana neler yaptığınıda unutabilirsin; Ama o insanın sana ne hissettirdiğini asla unutamazsın."

0|0
    0|0
  • 1 yıldır öyleyim düzelmiyor alışıyorsun sadece. veya bende öyle oldu. kolay değil

1|0
    0|0
    • ben de 1 yıldır öyleyim sen nası alıştın pampa bana da anlatsana

• valla bi yöntemi yok. zamanla alışıyorsun. ben onu unutamayacağımı farkettim. sadece üstüne birilerini koyarak belki hafifletebilceğimin farkına vardım. hala rüyalar ona benzetmeler falan filan. yapcak bişey yok :)

• at gözlüğü tak devam et çokta moda

0|0
    0|0
  • ondan daha iyi biri var bir yerlerde emin ol, kendi hayatımdan biliyorum.

0|0
    0|0
  • Çinde mi yaşıyorsun ?

0|0
    0|0
  • bibusra çek oradan. sıfır olsun. kendini kasmayan, her yere bakmayan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sadece biraz zaman hersey geciyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...