Çocukluk arkadaşım nışanlanınca beni neden tanımadı?

yan komşum ve çocukluk arkadaşım (kız) aramızdan su geçmezdi bütün sırlarımı bilir bende onunkileri kız sözlendi nışanına çağırdı gidemedim bursadaydım sonra benimle pek konuşmadı gönlünü almaya çalıştım çok soğuk davranıyodu ve hep böle davranıyor yarın düğünü var kınasına bile çağırmadı gitmeyi düşünmüyorum ama neden böle yapıyor zoruma gitti :s sizce neden ?

Güncellemeler:
bir koca insanı ne kadar değiştiriyormuş anca anladım 20 yıllık arkadaşım kocayı bulunca beni sallamadı

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Karaktersizlik etmiş gerçekten üzüldüm bu duruma

1|0
    0|0
    • bende çok üzüldüm :( şuan kınası var yan tarafta mutfak camlarımızdan her gün konuşurduk :(

• sokmam artık her yaptığını görmezden geldim ama bu fazla

• Keainlikle tekrar hayatına sokma derşm böyle insanların faydası olmaz zararı olur

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• arkadaşına istemeden yanlış bişey yapmış olmayasın mı ?

yada nişanlandıgı cocukla bi alakan warsa cocuk arkadaşına onnla ilşkni kopar demiş olablr ?

0|0
    0|0
    • tanımıyorum ki naşanlısıyla hiç konuşmadım bir defa gördüm yanındA

• sebebini söylemeden bunlrı ypması cok scma bence.. konusmayı denedn mı ." hayırdır ne iş " de :=)

• sen nışanına gitme ondan sonra bi koca kızı bu kadarmı değiştirir diyosun :)

0|0
    0|0
  • ya kocasından yada seni yanında çok olmanı istedi sende olmayınca sana şutu çekip doksana taktı

0|0
    0|0
  • Her kız böyledir. Sevgili yaptı mı, nişanlandımı malum yerleri zirve yapar...

0|0
    0|0
  • herkes işine geleni anlar =)

0|0
    0|0
  • ' kız sözlendi nışanına çağırdı gidemedim'

0|0
    0|0
    • evet sözlendi sonra büyük nışan yaptı söz ne bilio musun kız isteme..

• daha iyiya böyle birşeye seni yakın görmüş işte ama seen gitmemişsin

• sonunda yeni bi foto yukleyebilmişsin:)

0|0
    0|0
  • İyi yapmış tebriklerimi sunuyorum arkadaşa.

0|0
    0|0
  • Nişanına gitmediğin için gönül koymuş :S

0|0
    0|0
  • Kötü arkadaşlarıyla arasına mesafe koymuştur xD

0|0
    1|1
    • hayır ya öyle değil :( benden başka çok samimi arkadaşı yok

Kızlar Ne Diyor 2

• bence kızı kocası değil sen değiştirmişsin canım bak kendin diyosun çocukluk arkadaşım diyosun çok yakın arkadaşınmış seni nişanına çağirmış ama gitmemişsin tamam bi sorun olabilmiş o yüzden gidememiş olabilirsin senin bu durum nasıl zoruna gidiyosa bence arkadaşınında onun nişanına gitmemen zoruna gitmiştir bide kınasına gitmeyi düşünmyrm diyosun bence gitmelisin nişanında yanında olamamışsın bence kısasında ve düğününde yanında olmalısın arkadaşlık çocuktan beri yanında olmak veyada sırlarını paylaşmak değil en sevindiği weyada çok üzüldüğü anında yanında olman gerekiyo arkadaşlık bu bence kınasına gitmelisin şunçta çocukluk arkin bunu ona borclusun git yani

0|0
    0|0
    • çok güzel söylüyorsun tatlım da ya istemiyorsa beni ya güzel davranmassa ben gururmu kıramam ya :(

• evet güzel şeyler yaşadık beraber ağladık.. güldük.. dansettik :D kaçtık :D ah ah o beni döverdi ben onu :s hediye alırdık gizlice diyet yapardık ben ondan zayıf olacam o benden zayıf olacak diye offf

• bence gidimmi gitmiyimmi die düşünme hata yaparsın en iyisi git

• kınasına bilem çağırmadı da düğününe mi? çağırdı..

çağrılmadığın yere ne gidiyon bacım

0|0
    0|0
    • hayır ya soruyu iyi oku :D nışanına çağırdı gidemedim o da düğününe çağırmadı

• okudum nişanına gitmedin diye sana trip yapıp düğününe çağırmamaış bellki..

düğün farklı nişan farklı çağırması lazımdı..

nişanına gitmedin diye düşmanın mı? oldu

o hatunun aklı takıda bacm

• ne blm anlamadım çocukkende böleydi neye kızdı neye sevindi anlamazdım üzülüyorum :(

Yükleniyor...