3ayda haftada 3gün 3saat antrenmanla gözle görülür kas yapabilir miyim?

Azcık göbeğim var 165boyum 55kilom kol kası ve baklava bacak kası ve sıkı kalçalar istiyorum aynı zamanda da kilo vermek istiyorum 45kilo civarı. Bacak ağırlığım, dumbell'ım (10ar kilo) göğüs yayım ipim bisikletim ve boks torbam var neler yapabilirim. Ayrıca diyete uyamıyorum hiç spor yapmakta sorunum yok ama

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki olur ! ben 1 bucuk ayda yaptım bir o kadar kas

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Haftada 3 gün 3 saat yapman birşey değiştirmez

0|0
    1|0
    • nerden biliyorsun ? sen yaptınmı hiç kardeşim ?

• yaptım abim çevrem ortamım bu, sporla alakası olmayan yeni başlayanlarada bu işin altın kurallarını temellerini öğretmemiz gerekiyor 3 ayda kas gelişir mi gelişmez mi bunu kimse bilemez yani kesin konuşmak zor. Arkadaşın genetiğini bilmiyoruz hayatını, nasıl beslendiğini. İstersen haftanın 7 günü çalış bu kas ne zaman dinlenicek, bu kası yıkmak kolay yapımını sağlayabilcek misin o şekil hayatını düzene sokabilcek misin detay detay detay abi :)

• Yaparsin ama yemene dikkat etmelisin bende şu an ki vucut orantin super

1|0
    0|0
  • hopss rez alıyom 1 gün spora giden hocalar doluşur çok yanlış yere açtin konuyu çabuk ayrılda gel

1|0
    0|0
  • Spor yapmamak icin gerekli herseye sahipsin hayaller micheal lewin hayatlar akrep nalan

0|0
    1|0
  • hergun yapman lazım

0|0
    0|0
  • ben kas yapmaya 4 ay önce başladım şu an tam istediğim gibi baklava , sırt kasları ve kol kasları yptım ama spora başlamadan önce protein tozu alabilirsin ve barfiksi öneririm sana

0|0
    0|0
  • fiziğin güzel

0|0
    0|0
  • Özelden yaz istersen özel motive tekniklerm var

0|0
    0|0
  • Başka neyle görülüyo ki

0|0
    1|0
  • yaparsın :D yürü be koçum kim tutarsanı ayrılda gel tamam fiziksel olarak at gibi olabilrsin ruhsal olarakta at gibi olmazsın devrim sinerci :D had ibakım ay canım benim ne güzel yazmışım vallah billah :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...