Hayatınızın en utandığınız anı nedir?

Hayatınızda yüzünüzün kızardığı ve utandığınız anınız nedir?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• lisede arkadaşla böyle birbirimize kağıda bişeyler yazıyoruz saçma salak ( ergenlik işte ) atışıyoruz işte. sonra ben yine yazdım tam vericem biyoloji dersindeyiz hoca da 1.50 boy ama görcen cadı sila kül yutmazın bayan versiyonu. pat diye fark etti elimden aldı kağıdı.sonra hocam mocam derken açtı okudu ne yazıyordu biliyor musunuz ? '' Bunu Yazan Tosun Okuyana Kosun '' :( :( ulan bir bakış attı hoca var ya öyle utandığımı ve tırstığımı bilmem ha hayatımda.sonra allahtan bişey yapmadı öyle geçti gitti.

not:hoca çok severdi beni :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hastanede altıma yapmıştım hiç bu kadar utanmadım ayağa kalkamadım ördek sonda felanda yoktu refekatçide kimseyide bulamayınca bir yerden sonra tutamıyor insan hayır olay mahalinide temizleyemiyorsun yakalanacağın anı beklerkenki gerginlik anlatılmaz :D:D

0|0
    0|0
  • ünide hoca projeksıyonla duvara bişiler yansıtmıstı oku harun dedı basladım okumaya 2. sayfaya gectım okuyorum arkadan arkadslar ne dıyo ne soyledıgımı anlamıyolar güya bıdaha okuyorum 3 defa oldu en sonunda ebenın dedım kaldım butun sınıf koptu tabı ben basımı eydım one pardon hocam dedım en utamdıgım an degıldır ama o aklıma geldı :D

0|0
    0|0

• Yatılıda altıma işediğim sabah :( o akşam denize gitmiştik gelincede böyle dımdızlak yatmışım hiç tuvalete felan gitmemişim erindiğim için sabahki halim içler acısıydı hayatımın en kötü 2. günüyü :(

0|0
    0|0
  • Hayatımda en çok sözleneceğim gün aldatılıp, terk edildiğimi öğrendiğim an utanmıştım. Dünya başıma yıkılmıştı.

0|1
    0|0
  • Avm deki bütün magazalari gezdim o gün kizlar sanki bı baska gülümsüyolardi bana bakip :)) eve geldigimde fark ettim :)) koca birgün fermuarim açik gezmisim:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...