Bunlardan birini yersem sporum Boşa gitmiş olur mu?

düzenli fitness yapıyorum ve zayıfım. canım fena halde Hamburger, pizza, Waffle türü Şeyler çekiyor. neredeyse 2 aydır ağzıma koymadım bu tarz yemeklerden. yarın bunlardan birini yersem bu hafta Yaptığım sporu heba etmiş olur muyum?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Etmiş olmazsın ama yerine normalden yarım fazla çalışki karşılığı olsun yoksa yazık edersin emeğine :D rada kaçamak lazım bende yapıyorum

0|0
    0|0
    • anladım. örneğin ben cardio yu normalde 20 dk yapıyorum, bir sonraki spora gidişimde 25 dk falan yapayım ki açık kapansın.. 😊

• Teşekkür ederim :D

• rica ederim :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Elbette, çünkü ona başladığın zaman o bittikten sonra bunu hep hatırlayacaksın, hadi falanca zamanda bir daha yapayım diyeceksin.

Programını bozma, vücut alışıyor o sürece ayrıca, alışkanlıklarını bozma.

cut.

0|1
    0|0
    • alışıyor da, kendimi aşırı baskı Altında hissediyorum bu aralar yemek konusunda hani bir kere olsun istediğimi doya doya yiyebilmek istiyorum.. bu şekilde kendimi aşırı kısıtlıyormuşum gibi hissediyorum çünkü 😓

• Zorlanacaksın, ama sonradan da canın yemek yemekde istemeyecek.

Amaca giden yolda emeklerini suya atma.

• boşa gitmiş olurrr

0|0
    0|1
  • Önemli olan dengelemek ben de sporcuyum ama tatlı yediğim oluyor. Yani şöyle atıyorum bir fırında sütlaç 400 kalori diyelim açık olan 400 kaloriyi onla tamamlıyorum. Ama abartmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Bu haftaki sporu heba edersin. Doğrudur ama ayda bir kere kaçamak yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Keske benim derdimde bu olsaydı

0|0
    0|0
  • Bunlar hep karbonhidrat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cheat meal! :) Besinleri bilinçli tüketmek kilit nokta. Vucudunu iyi tanimali ve toleransini bilmelisin. Ben ektomorf yapida bir vucuda sahip oldugum icin yuksek protein ve karbonhidrat tuketirim. Idmanlarimi aksatmamaya özen gösteririm. Genellikle yararlı karbonhidratlar tuketmeyi tercih ederim (şeker yerine bal, pekmez vs gibi) Neyse ben uzatmayayim, uykum da var. Ingilizcen iyiyse bodybuilding. com'da bu konuyla ilgili guzel bir yazi var, okumani tavsiye ederim.

www.bodybuilding.com/.../...improve-your-body.html

0|0
    0|0
  • Kanka hamburgerin kalorisi min.560 kj ve 30 dk konusunca da 450 kj falan veriyorsun ayni sey pizza icinde gecerli

0|0
    0|0
  • Haftada 1 kendini ufak tatlılarla ödüllendirebilirsin :D Benim fitness yapan arkadaşım haftada bir köfteciye giderdi :D

0|0
    0|0
  • Arada yiyebilirsin ama yediysen birkaç hafta çok sıkı diyet yapacaksın dengeliyceksin 😊

0|0
    0|0
  • Kendini bir kere odullendir haftada 1 kere fazla abartma sporu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...