Bakıştığın erkekle çıkar mısın?

Kızlar bu sorum size bakıştığınız her erkekten hoşlanmış mı olursunuz veya bakıştığınız erkek le sohbet kurmak istermisinz yanınıza gelse olumlu karşılarmısınz ?

Güncellemeler:
Peki diyelim yanınıza geldi siz istemiyorsunuz çok sert çıkışırmısınız ? veya sevgiliniz var ne dersiniz bu durumda ? sevgiliniz varken bakarmısınz veya ?

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• =) Tabikide Hayır Unutma Öküzde Trene Bakar Ama Aşık Olmaz =) Ama Sna Karşı Çekici Bakıyosa Ve Snde Bunu Fark Ediyosn Tabikide =)))

0|0
    0|0
    • inekler bence çok çekici bakıyor trene.gitme der gbi :D açaydım toynaklarımı

• ben ne bileyim bi düşündüm hoşuna gitmez saçma dşünr gib

• =) Yoo Saçma Deil Aslında =) Neyse Sn Bilirsin =D

Kızlar Ne Diyor 12

• bakarım ben öyle boş boş çıkasım gelmez

0|0
    0|0
  • herkes demiyimde bazıları her bakan erkeğe bakar yani bazen neden baktığını bile bilmeden :D oyüzden benden size tavsiye olsun her bakan kızdan hemen umutlanmayın

0|0
    0|0
    • Evet aslında bikere bi arkadaşımla yemek yemeye gitmiştik bi kız bana bakıyodu bende ona bakıyodum ama hoşlandığım için değil meraktan acaba hala bakıyor mu falan diye bundan bahsediyorsun sanırım veya bu tarz şeylerden bi dürtü oluyo insanın içinde :D

• bunları ayırmak lazım işte onun senin dikkatine kalmış :D

• Zor yaa :D

• evet.. benim ilgimi çekmiş ki bakıyorum yanıma gelse belki heyecandan konuşamam ama konuşmak isterdim ben olsam

0|0
    0|0
  • şimid tipine güveniyosan ve kız iyi bi kızsa yani erkeklerle dalga geçen bi tip değilse ve uzun bi süre bakıştıysanız git konuş olumlu karşılar bence :)

0|0
    0|0
    • Yaa şidi kız iyimidir değil midir bilemem sonçta tanımadığım kızlar olucak bunlar ve tip konusunda sarı kıvırcık saçlı mavi göz boyum posum iyi ama ben yinede kendimi beğenmiyorum o ayrı konu :(

• he yani çok tipsiz gibi durmuyosun :) kızı biraz incele istersen bide sevgilim varsa ben bakmam eğer istemiyorsam da bidaha bakmam

• evet kesinlikle.sevgilim varken bakmam

0|0
    0|0
    • normal olanıda bu aslında ama kızları anlayamıyorm şu sıralar çok sıradışı geliyorlar :D

• ben lisede 1 yıl bakıştım! Sonunda dayanamayım ben gittim söyledim ona sevdiğimi! :D O da cık dedi psikolojimi bozdu hıyar odun kütük kalas ağaç koca kafaaaaaaa

0|0
    0|0
    • bi kız bana gelse seni seviyorum dese çavirirsem namerdim :D şaka maka mesela bende bu konuda çok çekingenim

• hahah :D soran kardeş

• yakısıklıysa evet..

0|0
    0|0

• bakistiklarimn hicbiri cesaret edipte teklif edemedi ki etse kabul edermıydım bılmem

0|0
    0|0
  • bakistiklarimn hicbiri cesaret edipte teklif edemedi

0|0
    0|0
  • Ben konuşmam sonuçta ortak hiçbir noktamız yok ki daha önce tanışmadık

0|0
    0|0
  • ah bir gözlerine bakabilsem gerisi gelecek de.. bende özgüvensizlik var sanırım.. gözgöze denk gelsem hemen çekerim bakışlarımı niye? ya niyeti kötüyse ya içinden bak bu kız benden gözünü alamıyor diye kendi kendine böbürlenirse, oyun oynarsa diye hiç bulaşmam.. hoşlandıklarıma bile böyle yaptım :(

0|0
    0|0
  • bende tam tersi bakışıyosam ondan etkilenmediğim içindir bakarım öyle bön bön bu neki diye. halbuki hoşlandığım insana asla bakamam kafamı eğer geçerim yanından yada başka tarafa bakarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben bakıştığım her kızla çıksaydım :D Ohoooooooo :D:D

0|0
    0|0
    • peki her bakıştığın kızla konuşmayı denedin mi ? tabiki hayır :D

• cevabını bildiğin bişeyi niye soruyon :D aynı kapıya çıkıyo gene :D her bakıştığım kızla konuşsaydım sevgili olurdum büyük ihtimal :D yine aynı kapıya çıkyo :D

• x x

_-_

bişey çizdirmediniz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...