Anlatırsam hakkımda ne düşünür?

Sevgilime evde yasadıgım problemleri anlatıcam. Babamın annemi terkettigini. Benim hep onların arasında kalıp ordan oraya savrulusumu. Yasadıgım cok sey var ama hepsini anlatamam. Sadece babamın bundan sonra hayatımızda olmicagını bizle yasamayacagını anlatıcam. Zaten onceden de bi fark yoktu. 18 yasındayım omrumun sadece ilk 6 senesini babamla gecirdim sonrası karmakarısıktı. Anlatırsam ne dusunur bilmiyorum. Nasil bi ailesi var diye dusunur mu ? Hakkımda kotu dusunur mu ? Sahipsiz diyemi dusunur bilmiyorum.. Kararsızım belki de anlatmamam daha dogru olur ama o sevgilim bilmesi gerekmez mi? Kafam cok karısık sizce ne yapmalıyım..

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne kadardır sürüyor bilmiyorum ama bence, ilk başlarda anlatma.Senin hakkında kötü bir ön yargı oluşabilir.Önce seni iyice tanısın, aradan 6 ay falan geçsin ondan sonra anlat..

0|0
    0|0
    • haklısın daha 2 ay oldu.

• biliyorum. o zaten aradıgım kisi oldugunu hissettirdi bana ama ben surekli bi huzursuzluk icindeydim. ya sorunlarımı ona yansıtırsam ya soyle olursa ya boyle olursa diye dusunup durdum cunku eski sevgilim benden bu yuzden ayrılmıstı cok takıntılı biri oldugum icin. haklisin surekli ayrılmak istedigimi soylemem onu bıktırır bende artık kendime ceki duzen verdim bu lafı agzıma bile almıyorum almicamda. bundan sonra ayrılan kisi ben olmicam. kendisi ayrılmak isterse itiraz etmem.

• Kendini düzeltmeye çalışman güzel..

Kızlar Ne Diyor 1

• anlat gitsin. bende sevgilime anlatıyodum

0|0
    0|0
    • ama daha 2 aydır birlikteyiz hakkımda kotu dusunmezmi ?

Yükleniyor...