Bana üzüntü veren birini unutmak istiyorum ne yapmalıyım?

daha öncedende söylediğim gibi birinden hoşlanıyodum oda hoşlanıyo gibiydi hatta burdada sorduğumda çoğunluk hoşlandığını söyledi ama bu çocukla bi gün yakınsam diğer gün çok uzağız ve hiç yanıma gelmeye çabalamıyo sırf bakıyodu bazen bakmıyo bile ve ben onu düşünmekten onla konuşmaya çalışmaktan bıktım hiç uğraşmıyo biz bunla aynı sınıftayız bi yan sırada oturuyo ve çok az bakıyo eskiden soru sorardı gözlerimin içine bakardı şimdi onu da yapmıyo ve ben onla yakın olamadığımdan hep üzülüyorum bi insan hiç mi gülümsemez baktığında eskiden içim bi tuhaf oluyodu hoşuma gidiyodu ama artık bakışmakta çok sıktı ben onla çok samimi olmak istiyorum ama olmuyo bende vazgeçmek istiyorum ama olmuyo sanki okula onun için gidiyorum o gelmediğinde sıkılıyorum gerçi bu aralar o olsada sıkılıyorum o ayrı yani kısacası bana üzüntü veren birini unutmak istiyorum ne yapmalıyım? :)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kafanı başka şeylerle meşkul etemeni tavsiye ederim sana farklı şeylerle sosyal aktivitelere katıl senin yaşın en güzel yılların degerini bil ve bu şekilde bozuk para gibi harcama bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...