Sırf mecbur olduğum için ayrılacağım, yardım edin!

arkadaşlar seviğim bir kız var 3 senedir çıkıyoruz annesini falanda tanıyorum askerden geldikten sorada evlenmeyi düşünüyoruz ama babam bu hayatta ne bulursan yiyeceksin diyerek kazandıklarını hep yiyo bana düğün yapıcakmış falan umrunda değil yani bana destek olmuycak biliyorum kendi evimizde yok memleketteki dışında kızın anneside elbette kızına güzel bi düğün yaptırmak ister. ama babamın ben umrunda değilim benim için bi gelecek düşünmüyo ben galiba bu kızın hayallerini yiikmamak için secdiğim halde ayrılacağım sırf mecbur olduğum için lütfen yardım edin :S

Güncellemeler:
yokmu bi çare gösterecek bı yol cızıcek bırısı gercekten cok bunaldım

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• bir işte çalışmıyormuusn ? sevgilinde bir işte çalışıyormu ? bu 2 soru senin için çok önemli yardımcı olmaya çalışıyım

0|0
    0|0
    • çalışıyorum tabıkıde paramı kazanıyorum ama arkamda destek yok caresızım

• hiç kendine sıkıntı yapma ? benim bir tanıdığım kişide senin durumdaydı ama birlikte olduğu kız okadar iyiydiki onu anlayışla kaşıladı ve düğünüde cokta güzel oldu ... ve sen aslanlar gibide çalışıyorsun ayrıca bankaların evlilik için özel paketleri var onlardan yararlanabilirsin ayda 200 300 tl taksitle sana 10 bin 20 bin tlye kadar özel evlilik için kredi verebiliyorlar ...

• eyw kardesım yasınıda bılmıyorum ama saol oturup konusucam olacagına bırakıcam bakalım ne dıycek cok saol

Kızlar Ne Diyor 1

• ayrılmak çözüm mü sence? babana diretebilirsin bazı şeyleri.

0|0
    0|0
    • anlamaz o kendını dusunuyo:s

Erkekler Ne Diyor 1

• bir iş bulursun hayat akıp gider . kendini heba etmeye , sevdiğinden vazgeçmeye gerek yok

0|0
    0|0
    • orası oyle kardesımde subatta askere gıdıcem gelıp benım para bırıktırıp ewlenmem 2 3 sene surer ben bu kızı nasıl bekletıcem annem saolsun hep arkamda ama dugun yapıcam ev alıcam hep tek basımayım

• düğünde yapmayıver usta. nikahla evlen. nedir bu düğün sevdası yahu

• olurmu kardesım ole her kızın hayalıdır gelınlık gıymek eyw yınede

Yükleniyor...